ПЕРШИЙ УРОК !!! Урок - подорож у часі "Ми - українці!" для учнів 1-4 класів. Подорож відбувається по космічних станціях, де діти виконують різні завдання та інтерактивні ігри з фіксиками і переглядають пізнавальні відеоролики про Україну ( на слайдах є мелодія переходів). Розробка містить презентацію, конспект уроку та додатки. Можна використати під час дистанційного навчання чи очного.
Презентацію та конспект можна редагувати відповідно до класу.















