Пазли на уроках історії. Історія України. Королівство Руське (Галицько-Волинська держава). 7 клас.

Історія України

Для кого: 7 Клас

26.04.2020

1279

31

0

Опис документу:
До вашої уваги авторська добірка пазлів створена за допомогою онлайн сервісу Jigsawрlanet , яка допоможе краще засвоїти матеріал розділу "Королівство Руське (Галицько-Волинська держава)". Історія України. 7 клас.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Пазли на уроках історії

Історія України. Королівство Руське (Галицько-Волинська даржава) 7 клас.

Використання пазлів на уроках історії онлайн — чудовий спосіб захопити грою дітей, яка не тільки викликає цікавість, але й приносить користь. Вони гарно тренують уважність, розвивають пізнавальну активність, що дозволяє краще засвоїти матеріал, запам’ятати історичні персоналії, події, пам’ятки архітектури і образотворчого мистецтва та візуально їх розпізнати, допомагають пізнавати цікавий світ навколо. Тому використання їх на уроці психологічно знімає напруженість з учнів під час виконання тренувальних вправ, додає радості й азарту, а головне — розвиває уважність, логічне та критичне мислення.

Пазли створенні за допомогою Jigsawрlanet - онлайн сервісу для генерації пазлів.

Jigsawplanet - онлайн сервіс для генерації пазлів з вихідних графічних зображень (фотографій). Для початку роботи необхідно зареєструватися. Потім користувач створює альбом (и) і завантажує тематичні зображення, з яких сервіс пропонує створити різні за складністю та формою пазлів ігри.

Створені роботи можна зберігати на сторінках сайтів у вигляді альбомів і як окремі роботи. Можна поділитися роботами в соціальних сервісах і за допомогою електронної пошти. Роботи можна створювати з загальним доступом (публічні) - для тих, хто має посилання, і приватні.  Ви можете завантажити своє зображення, задати ступінь складності не тільки за кількістю елементів, але і по можливості повернути пазл. 

Пропоную добірку пазлів яка допоможе при вивченні розділу «Королівство Руське ( Галицько-Волинська держава)». Історія України. 7 клас.

Роман Мстиславович

Данило Галицький

Битва на Калці

Королівство Руське (Галицько-Волинська держава) (карта)

Лев Данилович

Юрій І Львович

Свято-Успенський кафедральний собор (Володимир-Волинський)

Холмська ікона Божої Матері

Церква святого Пантелеймона (Шевченкове)

Дорогобузька ікона Богородиці Одигітрії

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.