Патріотично-спортивні змагання з учнями початкових класів «Ми роду козацького діти, Землі української цвіт»

Опис документу:
Патріотично- спортивні змагання розширять уявлення дітей про героїчне минуле нашого народу, воїнську звитягу запорожців; популяризують фізичну культуру та спорт; сприяють патріотичному вихованню,розвивають рухливість, спритність; виховують почуття дружби, колективізму, взаємовиручки. Рекомендую до дня Захисника України.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Патріотично-спортивні змагання з учнями початкових класів

«Ми роду козацького діти,

Землі української цвіт»

Мета: Розширити уявлення дітей про героїчне минуле нашого народу, воїнську звитягу запорожців; популяризувати фізичну культуру та спорт; сприяти патріотичному вихованню,розвивати рухливість, спритність; виховувати почуття дружби, колективізму, взаємовиручки.

Обладнання:

Хід змагань

 1. Вступне слово учителя.

Сьогодні, 14 жовтня, ми святкуємо потрійне свято – день Покрови пресвятої Богородиці, день козацтва та день Захисника України. Недаремно ці три свята відзначаються в 1 день. Наша Україна захищає свою землю зараз від російських найманців,які зайняли Крим та частину Луганської та Донецької областей. У нашій країні йде війна. Гинуть мирні люди, а також наші воїни-захисники, які стримують ворога і не дають йому рухатися далі вглиб нашої країни. Нелегка їхня служба. У дощ, мороз, зливу, спеку пильнують безпеку нашої держави. Так у давні часи захищали нашу землю славні козаки-запорожці. Про їхній героїзм та подвиги ходять легенди до цього часу. Сьогоднішні патріотично-спортивні змагання ми присвячуємо нашим героям – всім захисникам України.

 1. Шикування 2 команд хлопців навпроти одна одної.

 • Перекличка назвами та девізами

1 команда « Носороги»

Напролом, як носороги,
Сміло йдем до перемоги.

2 команда «Комета»

У комети свій девіз -
Не лети ніколи вниз!

 1. Спортивні змагання

 • Конкурс « Козацька рухливість»

2 гравці команди стають навпроти один одного, беруться за руки. Потрібно виконати вправу в парі, не відпускаючи рук. Підняти одну пару рук, пройти одночасно обом під нею, вивернувшись спинами і стати в початкове положення. Рук не роз’єднувати. Вправа виконується на час. Яка команда зробила більше, та і перемогла.

 • Конкурс « Вправний стрілець»

Із кожної команди береться по одному учаснику. У кожного в руках повітряна кулька. Учасники повинні наносити один одному удари, одночасно ухиляючись від ударів противника. Хто більше влучив, той і переміг.

 • Конкурс « Спритний воїн»

Із кожної команди береться по одному учаснику. Вони сідають на 2 стільці, які стоять спинками один до одного. Під стільцями мотузка, яка розділена на 2 рівні частини ( стрічкою або іншим знаком). Кінці мотузок простягнуті між ніжками стільців до кожного учасника. За сигналом гравці тягнуть мотузку кожен до себе. Хто більше перетягнув, того й перемога.

 • конкурс «Козацька спритність»

Із кожної команди береться пара гравців. Вони беруться за руки, відвівши їх у сторони. Між лобами треба покласти повітряну кульку. Пара рухається приставним кроком до протилежного боку і назад. Виграє пара, яка прийшла першою.

 • конкурс “Кращий кашовар

Горох, квасоля, рис змішані в одній посудині. Гравці на швидкість повинні розподіли їх в окремі тарілки.

 • Конкурс « Суперборець»»

Із кожної команди викликається по 1 гравцю. Вони стають один навпроти другого, між ними розмежувальна доріжка. Руки кладуть один одному на плечі. Завдання: перетягнути суперника на свій бік.

 • Конкурс « Дуель картоплею»

Гравці на відстані метра один від одного стають на 1 ногу, другу ногу відривають від землі і тримають рукою на вазі, щоб зберегти рівновагу. В іншій руці у кожного – по картоплині на вилці або паличці. Головне завдання – збити картоплю противника і утримати свою. Перемагають не найсильніші, а моторні та спритні: іноді досить одного блискавичного руху, і перемога забезпечена.
Гравець «мертвий», якщо картопля падає або піднята нога тричі торкнеться землі. Гра також закінчується, якщо один гравець спирається на противника або штовхає його.

( Підбиття підсумків журі)

 1. Майстер – клас для дівчаток – уболівальниць: приготування тістечок « Картопля» для учасників конкурсів. ( Дівчатка працюють у рукавичках)

 • Печиво потрібно подрібнити в крихту.

 • В іншу глибоку тарілку виливаємо молоко згущене і додаємо розм'якшене масло. Перемішуємо, а потім додаємо какао. 

 • Висипаємо крихти з печива в тарілку зі згущеним молоком, маслом і какао, а потім ретельно перемішуємо, щоб рівномірно розподілити складові. Ми приготували своєрідне "тісто", а тепер почнемо формувати тістечка.

 • ліпимо з нього картоплину

 • . Перед подачею тістечка потрібно оформити "оченятами", які можна зробити з половинок арахісу.

 1. Колективне пригощання всього класу власноруч зробленими тістечками

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
1
міс.
2
7
дн.
2
2
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!