і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
Взяти участь

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ В СИСТЕМІ ВИХОВНОЇ РОБОТИ

Курс:«Основи фінансової грамотності»
Часнікова Олена Володимирівна
72 години
3600 грн
1080 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №QP919746
За публікацію цієї методичної розробки Карева Оксана Петрівна отримав(ла) свідоцтво №QP919746
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Бібліотека
матеріалів
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ В СИСТЕМІ ВИХОВНОЇ РОБОТИ 2015-2016н.р. Пилипчанський НВК

Слайд № 2

Це так, як дихати – любити Батьківщину. В. Сосюра

Слайд № 3

успадкування духовних надбань українського народу; вивчення вікових традицій та героїчних сторінок історії українського народу та його Збройних сил; виховання моральної відповідальності за все, що робиться на рідній землі, палке прагнення боротися за розквіт, велич і могутність Батьківщини, готовності її захищати; утвердження принципів загальнолюдської моралі: правди, справедливості, милосердя, патріотизму та інших доброчинностей. Мета патріотичного виховання:

Слайд № 4

Морально – психологічне забезпечення патріотичного виховання – це формування позитивних установок: Високе самопочуття громадянина України Стійкий соціальний оптимізм Впевненість у єдності з Вітчизною

Слайд № 5

Складові патріотичного виховання Любов

Слайд № 6

Форми патріотичного виховання Шкільний музей Просвітницькі години Бесіди Лекції Розповіді Гуртки Екскурсії Уроки

Слайд № 7

Виховання національно свідомої особистості, патріота своєї держави неможливе без любові до рідного слова. Мово рідна, слово рідне,  Хто вас забуває,  Той у грудях не серденько,  А лиш камінь має.

Слайд № 8

Вивчайте, любіть свою мову, як світлу Вітчизну любіть! Спитай себе, дитино, хто ти є,  І в серці обізветься рідна мова;  І в голосі яснім ім’я твоє  Просяє, наче зірка світанкова 

Слайд № 9

Відчути себе невід’ємними часточками великої історії своєї держави діти можуть тільки тоді, коли вони глибоко й детально вивчають історію рідного краю. Саме це спонукає їх рівнятися на знаменитих земляків, які є взірцем для молодого покоління, що незабаром будуватиме нову Україну.

Слайд № 10

Формування національної пам'яті має спиратися на переможні сторінки історії: боротьбі за вічні цінності особистої свободи і людської гідності, за державну незалежність України. УКРАЇНА – ЄДИНА!

Слайд № 11

Українська історія – це боротьба за волю і незалежність нашої держави.

Слайд № 12

Музей ім.К.Паустовського – гордість нашої школи

Слайд № 13

«Війна з назвою АТО»

Слайд № 14

Починаймо не на небі Будувати благодать, А почнімо ми від себе Україну будувать Можна вірить в Україну І в народ з останніх сил, Але мертва вся та віра, Як нема щоденних діл

Слайд № 15

День миру в Україні Мир на землі — це затишок і тиша, Це сміх дитячий і душі політ, Коли поет чарівні вірші пише Про незвичайний, дивовижний світ

Слайд № 16

 Вивчення народознавства, створення музею – актуальна потреба духовного відродження віками гнобленої української нації.

Слайд № 17

«Голодомор – сумна сторінка в історії України» У національній пам'яті українського народу навіки закарбовано сторінку болю, ім'я якому Голодомор. Масштаб пам'яті про нього є для нас, українських громадян, мірилом національної гідності і людської чесності.

Слайд № 18

Вічна слава солдату-герою і солдатові без нагород, хто загинув хоробро в бою, захищаючи рідний народ. с.Пилипча “Ніхто не забутий, ніщо не забуте”.

Слайд № 19

Афганська війна – сама трагічна сторінка історії нашого народу, яка тривала вдвічі довше, ніж Велика Вітчизняна Не заживає в серці рана. Болить у матері за сина. Молитва слізна материна- Не вберегла від смерті сина.

Слайд № 20

Сучасна українська молодь успадкувала від своїх пращурів широту і велич душі козацької, щирої, доброї, готової допомогти нужденним у скрутну хвилину.

Слайд № 21

Здорова нація – здорова держава Флешмоб «Ми - небайдужі!». Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Слайд № 22

Слайд № 23

Волонтерська робота

Слайд № 24

Навчально-виховна робота

Слайд № 25

Позакласна робота

Слайд № 26

Виховання громадянина-патріота

Слайд № 27

Кривавими сльозами плаче неня Україна, Де тихі зорі, ясні води й мова солов’їна, Де дух козацький вільний у небо рветься, Мільйон сердець гарячих щирих б’ється.   Ми вільні духом і серцем незалежні Чужинський чобіт топче край співучий, Зломить він прагне дух могучий. Та «Зась! - йому сказали українці,- Тут край свободи, а ви в ньому – чужинці».

Слайд № 28

Чужа вам думка вільна й незалежна, Та вабить зір ваш земля наша безмежна. Спиніться, нелюди, бо лихо з вами буде, Наруги над Вкраїною народ наш не забуде.   Ми вільні духом і серцем незалежні, Цьому нас вчать степи наші безмежні. Ніколи наш народ не стане на коліна, Бо ми могутня нація, єдина! Вікторія Костюченко

Слайд № 29

Національний патріотизм передбачає насамперед історичну пам’ять. Пам’ятаймо , хто ми, чиїх батьків і будьмо великими Українцями!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Національний патріотизм передбачає насамперед історичну пам’ять. Пам’ятаймо , хто ми, чиїх батьків і будьмо великими Українцями!
 • Додано
  28.02.2018
 • Розділ
  Виховна робота
 • Тип
  Презентація
 • Переглядів
  121
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  1
 • Номер матеріала
  QP919746
 • Вподобань
  0
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Осінь – 2018»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти