Пантбук "З днем народження, країно!"

Виховна робота

Для кого: 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас

18.08.2021

3897

247

4

Опис документу:
Шановні колеги! Пропоную до Вашої уваги неординарний варіант проведення Першого уроку (або виховної години) – запропонувати учням заповнити пантбук. На кольорових аркушах (стікерах) ви пишите питання, наклеюєте їх на папір формату А4. Учні під ними дають відповіді.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Пантбук

«З днем народження, країно!»

Запиши компліменти своїй Батьківщині

Для мене Україна – це ...Я бажаю своїй Батьківщині…

Чи відома Україна у світі?Якою я бачу Україну у майбутньому?Я пишаюся, що Я – УКРАЇНЕЦЬ, бо…Пропоную до Вашої уваги неординарний варіант проведення Першого уроку (або виховної години) – запропонувати учням заповнити пантбук. На кольорових аркушах (стікерах) ви пишите (або роздруковуєте) питання, наклеюєте їх на папір формату А4. Учні під ними дають відповіді.

Можна використовувати як індивідуально для кожного учні, так і для команд під час проведення виховних заходів патріотичного спрямування.

Також можна запропонувати учням прикрасити свій пантбук – додати малюнки, написи робити різними кольорами.


Довідка. Пантбук – це намальована книжка. Сприяє кращому запам'ятовуванню матеріалу, розвитку творчості та самостійності; урізноманітнить роботу на уроці та виховному заході.


Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.