Країна-агресор націлює свої ракети на підстанціях системи передачі електроенергії та теплових електростанціях. Спроби завдати ще більшої шкоди енергетичній та тепловій мережам Києва та України будуть продовжуватися. Як же краще економити електроенергію у побуті?











