Пам'ятники, які встановлені птахам

Біологія

Для кого: 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас

07.04.2018

6278

244

2

Опис документу:
Матеріал містить інформацію про встановлені пам'ятники птахам по всьому світу.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Мало хто знає, але деяким птахам люди збудовували пам’ятники.

Гусям у Римі – вони врятували місто від ворога, зчинивши галас і попередивши мешканців.

Голубу в Парижі – він приніс звістку про аварію англійського підводного човно під час другої світової війни.

ГОРОБЦЯМ У американському місті Бостоні вдячні жителі спорудили в центральному парку пам’ятник горобцям, які врятували їхні поля і сади від шкідників. А було це так: у 1953 році декілька сотень горобців було завезено до Америки. Вони там розселилися і почали свою роботу – знищувати шкідників.

ПІВНЮ Цей домашній птах також вплинув на військові події. А було це так: німецьке місто Мюнстер було обложене військом сусіднього князівства. Воно довго не здавалось ворогу, хоча запасів майже не було.  

Але коли вороги побачили півня, що вилетів на стіну, то подумали: якщо півень вільно літає, значить у місті ще є запаси і довго прийдеться чекати, щоб місто здалося. І, звичайно, відступили.

Пам’ятник ластівкам у місті Грингсвил – встановлений на знак вдячноті за знищенняч комарів (одна ластівка з’їдає в день понад 1000 комарів.) пам’ятник – 20-метрова башта, увішана домівками для птахів.

ЖУРАВЛЯМ Журавлів стає все менше. Тому у Баварії, де вони стали рідкісними,  вирішили встановити пам’ятник: на високому постаменті прикріплені великі бронзові журавлі, що летять вгору. 

ЛЕБЕДЯМ Ці птахи здавна служили взірцем краси, благородства, вірності. Вони птахи перелітні. Та буває таке, що знесилені з різних причин не можуть повернутися назад. У Японії є незамерзаючі озера, куди прилітають лебеді. Одного разу лебідь не міг відлетіти і учні взяли його на виховання. 3 роки прожив цей птах у школі. Навесні 1964 року він помер і учні та батьки вирішили встановити йому пам’ятник: на високому постаменті величезний білий лебідь – символ дружби між народами.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.