Пам'ятка "Формування життєвої компетентності дошкільника у предметному світі"

Опис документу:
Пам'ятка допоможе батькам та вихователям вирішити питання, як саме формувати життєву компетентність дошкільника у предметному світі, як знайомити дітей з предметним світом та виховувати вміння культурно, бережливо, з любов’ю, за призначенням використовувати предмети та речі навколишнього світу.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Пам’ятка для батьків та вихователів

Формування життєвої компетентності дошкільника

у предметному світі

Знайомство дітей дошкільного віку з предметним світом має:

  • Розвинути у дітей допитливість інтерес до навколишнього світу, навчити розрізняти власні (мої), спільні (наші), чужі речі і відповідно з ними поводитись.

  • Навчити розрізняти і порівнювати предмети за кольором, формою, величиною, фактурою, призначенням.

  • Навчити правил безпечного використання іграшок, предметів гігієни, побуту, електроприладів, механічних інструментів з найближчого довкілля.

  • Формувати основи безпеки та норми поведінки у надзвичайних ситуаціях: не користуючись гарячими, гострими, колючими предметами, механічними, електричними приладами тощо.

  • Познайомити дітей з процесом рукотворення (для створення речей затрачено багато праці, вміння, праці, часу, коштів), вчити цінувати кожну річ.

  • Виховувати вміння культурно, бережливо, з любов’ю, за призначенням використовувати предмети та речі навколишнього світу: дбайливе використання речей продовжує їх життя і службу.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.