Пам’ятка "Як користуватися навчальною і довідковою літературою"

Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо.

This page was created by the website user. If its content violates your copyright, you can submit a takedown request to our support team, and we will respond promptly.

Поскаржитися / Report
Опис документу:
Книга - це найкращий співбесідник, вчитель того, хто бажає і вміє її читати. Уміння працювати з навчальною і довідковою літературою, культура читання, прагнення до неї тісно пов'язані з розвитком людини, її навчання та успіх.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Пам’ятка

Як користуватися навчальною і довідковою літературою

 

1.Використовуючи навчальну, додаткову і довідкову літературу, уточніть, що саме вас цікавить.
2. Подумайте, де найбільша можливість одержати відповіді на запитання, що вас цікавлять: у підручнику, у довіднику чи додатковій літературі.
3. Насамперед використовуйте підручник, потім довідник, а потім – додаткову літературу.
4. Відкриваючи книжку, спочатку прочитайте зміст і покажчик термінів, назв.
5. Залежно від мети, використайте такі види читання:
читання – перегляд, коли книжку переглядають швидко, зупиняючись на окремих сторінках (мета такого перегляду – перше ознайомлення з книгою, одержання певного уявлення про її зміст);
вибіркове читання або неповне, коли читають не весь текст, а тільки потрібні місця;
читання з різних видів записів прочитаного.
6. Відшукавши в книзі потрібний розділ, параграф чи сторінки, не обмежуйтесь побіжним поглядом, а випишіть потрібну для себе інформацію, виділіть основне, складіть план прочитаного.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.