"От дійсно де криза,там і можливості"-дистанційне навчання.

Дистанційне навчання

10.04.2021

67

0

1

Для кого: 4 Клас
Опис документу:
Дистанційне навчання – це насамперед навчання. Тому процес організації і теорії навчання (наприклад, асоціативно-рефлекторна) нікуди не діваються, просто з’являється інший спосіб зв’язку. Тобто, в дистанційному навчанні дитина має пройти шлях від сприйняття інформації до її розуміння, запам’ятовування, можливо, відтворення, використання на різних рівнях.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

От дійсно де криза,там і можливості

Дистанційне навчання – це насамперед навчання. Тому процес організації і теорії навчання нікуди не діваються, просто з’являється інший спосіб зв’язку.

Учителі з початком карантину почали інтенсивно вивчати програми, які б допомогли зробити дистанційні заняття продуктивними. На щастя, в інтернеті є чимало ресурсів із навчальними програмами, які точно зацікавлять учнів! 

Утім, учителі – оратори, яким подобається отримувати від своїх вихованців живий зворотній зв'язок. Їм варто лише поглянути в очі дітей, щоб з'ясувати, наскільки вони зрозуміли навчальний матеріал. 

Живий контакт із учнями під час проведення дистанційних занять є сервіс Zoom. Дітям початкової школи не вистачає шкільної атмосфери, тому вони із задоволенням займаються дистанційно.

Zoom став майданчиком для роботи з групами, де відпрацьовуємо навички і  моніторимо уміння.

"Ми подорослішали за цей час (не тільки діти – батьки, бабусі-дідусі і навіть я, вчителька), зрозуміли як розподіляти час, щоб все встигнути, навчилися висловлювати повагу у віртуальному середовищі, читати та виконувати інструкції, а ще – ділитися емоціями,користуючись спец ефектами(міні-маскарад).Вдячна родинам своїх супергероїв за справжнє геройство прийняти і навчитися, не розчаруватися один в одному!"

Незважаючи на всі чудові інструменти і безмежні можливості дистанційного навчання, потреба ходити в школу не зникне: "Ми всі скучили за школою і од Лише декілька тижнів поза школою, але, здається, ми пройшли довжелезний і важкий, але важливий шлях змін і трансформацій.

Так, шкільний світ вже не буде таким, як раніше. Але весь світ змінюється, i все на краще! Ми виживемо, бо ми спільнота!".

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Дистанційне навчання

10.04.2021

67

0

1

Для кого: 4 Клас