Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбулась
онлайн-конференція:
«
«Психологічний супровід учасників освітнього процесу під час війни в Україні: результати ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Просвітницькі програми»
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Осередки НУШ для оформлення (кольорові)

zip

НУШ

Для кого: 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас

21.06.2022

225

1

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Згідно вимог НУШ до організації навчальної діяльності, в початковій школі стає можливим максимальне і безпосереднє залучення дитини до навчального процесу, розкриття особистісного й освітнього потенціалу, заохочення до пізнавальної і творчої діяльності, а також, що не менш важливе, можливість реалізовувати не тільки освітні і виховні завдання, а й спонукати дітей до самостійності, навчити критичному мисленню, аналізу інформації й сформувати вміння застосовувати здобуті вміння і навички в повсякденному житті.

Шкільний клас, як освітній простір в НУШ відіграє роль не лише місця де діти перебувають під час уроку, він приймає участь і допомагає в процесі навчальної діяльності дітей та у роботі вчителя. Тому освітній простір умовно розділяють на осередки.

Нещодавно завантажили