Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Створюємо квести та вебквести для роботи у класі та дистанційно
»
Взяти участь Всі події

ОРІЄНТОВНЕ КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ "ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ПІД ЧАС КАРАНТИНА". 1 КЛАС НУШ.

Фізична культура

Для кого: 1 Клас

05.01.2021

288

4

0

Опис документу:
ОРІЄНТОВНЕ КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ПІД ЧАС КАРАНТИНА 1 КЛАС (НУШ) (3 години на тиждень) розроблено для проведення синхронних та асинхронних уроків під час локдауну. До завдань можна додавати руханки та вправи яки рекомендує МОН.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

ОРІЄНТОВНЕ КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ПІД ЧАС КАРАНТИНА

1 КЛАС

(3 години на тиждень)

№ з/п

Тема уроку

Дата

за планом.

Фактична дата.

Примітка

II семестр (6 ГОД.) карантин

1

ТМЗ: формування ключової компетентності – «Соціальна та громадянська компетентность». Бесіда «Міфи і легенди Стародавньої Греції про виникнен­ня Олімпійських ігор». Настільні ігри наших батьків.

Руханка під наглядом дорослих. Вправи «Міст», «Берізка» із положення лежачи. Вправа на рівновагу «ластівка». Настільна гра. (Сінхронний)

2

ТМЗ: історія розвитку настільних ігор. Руханка під наглядом дорослих. Вправи «Міст», «Берізка» із положення лежачи. Вправа на рівновагу «ластівка». Вправи для формування постави і профілактики плоскостопості. Настільні ігри. (Асінхронний)

3

ТМЗ: настільні ігри своїми руками. Руханка під наглядом дорослих. Вправи «Міст», «Берізка» із положення лежачи. Вправа на рівновагу «ластівка».. Вправи для формування постави і профілактики плоскостопості. Настільні ігри.(Асінхронний)

4

ТМЗ: формування ключової компетентності - «Екологічна грамотність і здорове життя». Руханка під наглядом дорослих. Вправи для формування правильної постави і профілактики плоскостопості. Стрибки на місці на одній, двох ногах, із поворотами праворуч, ліворуч, кругом. Улюблена настільна гра. (Сінхронний)

5

ТМЗ. Руханка під наглядом дорослих. Вправи для формування правильної постави і профілактики плоскостопості. Стрибки на місці на одній, двох ногах, із поворотами праворуч, ліворуч, кругом. Улюблена настільна гра. (Асінхронний)

6

ТМЗ. Руханка під наглядом дорослих. Вправи для формування правильної постави і профілактики плоскостопості. Стрибки на місці на одній, двох ногах, із поворотами праворуч, ліворуч, кругом. Улюблена настільна гра. (Асінхронний)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.