Органи Ради учнівського самоврядування газета "Калейдоскоп" -січень

Опис документу:
На жаль,з приходом новітніх технологій даний вид засобів масової інформації,не такий популярний,як тоді,коли ми разом з учнями наповнювали його! Можливо комусь стане у нагоді ось такий січневий,святковий випуск.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Орган учнівського самоврядування

СІЧЕНЬ 2015

"НА КРИЛАХ ПРОЩАЛЬНОГО ВАЛЬСУ"

Молодість, птахом злітай,

Серця молоді окриляй.

Ми юність Мелітопольського краю

Запрошуємо на їх останній випускний бал!

Такими словами 5 січня розпочався випускний в ДНЗ «Мелітопольський професійний аграрний ліцей», присвячений випуску навчальних груп №4 за професією «Швачка» та №9 за професією «Машиніст холодильних установок. Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)».

Випускний вечір - свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки. Завтра перед ними відкриються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.

Класні керівники, майстри виробничого навчання та весь педагогічний колектив ліцею привітали випускників, їх батьків з урочистою подією і побажали всім міцного здоров'я, успіхів та добробуту. Чотирьом випускникам, директор ліцею Миц Володимир Федорович, вручив дипломи про закінчення ліцею з відзнакою та побажав їм взяти із собою благословення своїх батьків та викладачів. Вони додадуть вам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні високої мети у вашому майбутньому.

ХАЙ ЩАСЛИВОЮ ДЛЯ ВАС БУДЕ ДОРОГА САМОСТІЙНОГО ЖИТТЯ!

ХАЙ ЗАВЖДИ ПОРУЧ БУДУТЬ ВІРНІ ДРУЗІ ТА МУДРІ НАСТАВНИКИ!

Заступник директора з УВР Мирошниченко О.П. 

Найочикуваніша пора - це зимові свята. Загадкові вечори, мрії, побажання кращого життя - незмінні сопутники зимових свят. Кожному зних в нас приділяється неабияка увага. Бо традиції українського народу - то є наше життя. І ось сьогодні, 14 січня, жодне приміщення нашого ліцею не залишилось без уваги справжніх посівальників. Їми в нашому ліцеї були викладач української мови та літератури Варварин Лілія Романівна, музикальний керівник Морозова Ірина Вікторівна, Александров Ілля та Крюков Данііл з груп №№11,10 та інші учні. Пшениця розсипалась по всьому ліцею з словами:"На щастя, на здоров'я, на нове літо, роди, Боже, жито, пшеницю і всяку паляницю. Сію, вію, посіваю - з Новим роком вас вітаю! Ви не кашляйте ніколи від Миколи до Миколи їжа буде хай смачна і не видно в скрині дна!" Ви знаєте, я думаю, цей день не забудуть у нас ніколи. Ядуже рада, що в нашому ліцеї працюють такі шанувальники та знавці українських традицій, бо без традицій немає народу, а без народу немає Держави!

Ще раз всіх вас з Різдвяними та Новорічними святами!

Миру всім, добра і злагоди!

Викладач української мови Варварин Л.Р.

Я Є ВОЛНОВАХА. Я Є УКРАЇНА!

:

Як врятувати нашу любу землю З під гострих крижаних коліс війни? 15.01.2015 року в ДНЗ «Мелітопольський ПАЛ» відбувся урок-реквієм в пам'ять за загиблими співвітчизниками під Волновахою. Учні, разом з викладачами вшанували пам'ять загиблих о 12:00 хвилиною мовчання. Викладачі нагадали учням, що Президент України оголосив 15 січня Днем трауру за загиблими під Волновахою від рук терористів людьми.

    Директор ДНЗ "Мелітопольскький ПАЛ" Миц В.Ф.    

«ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ»

Сьогодні, 22 січня український народ святкує річницю з моменту підписання «Акту Злуки», тобто договору про попереднє об’єднання УНР і ЗУНР. В нашому навчальному закладі відбулася відкрита виховна година присвячена цій важливій для України події, яку підготувала та провела викладач історії Михайлова Наталя Володимирівна. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих Героїв Крут, небесної сотні та героїв воїнів-добровольців АТО. Вона розповіла про те, що у тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба українського народу за соборність своїх земель. Після перегляду документального фільму про історичні події підписання Акту «Злуки», Наталя Володимирівна, підкреслила, що мрією українців було об’єднання розрізнених частин України в межах однієї держави, отже сьогодні на тлі подій, що відбуваються сьогодні в нашій рідній країні, ми віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Сьогодні лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України. щоб показати нашим пращурам, що ми – гідні нащадки, а зробити це можливо лише працею в ім’я святої пам’яті борців за волю України, добробут нинішніх і наступних поколінь. Вітаємо весь народ України із святом! Миру, єдності, добробуту в кожну родину

Заступник директора з УВР Мирошниченко О.П.

"Правила поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів"


На виконання наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 12.01.2015р. № 0007 «Про заходи безпеки у навчальних закладах області» 28.01.2015р. в ліцеї був проведений позакласний захід за темою «Правила поводження із виявленими підозрілими вибухонебезпечними предметами, у тому числи замаскованими під них речами та правила поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів»

Позакласний захід на якому були присутні учні усіх навчальних груп,педагогічні працівники ліцею та запрошений провідний фахівець відділу цивільного захисти Мелітопольського міськрайонного управлення головного управління державної служби надзвичайних ситуацій у Запорізькій області старший лейтенант Мозговий Е.С.               

Медична сестра Ільчук О.Б.
Куратор: заст. директора з Мирошниченко О.П.

Редактор: викладач гуман. дисциплін Бут Г.В.

Члени редакції: Скворцов М.О., Якубова І.П

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!