Орган Ради учнівського самоврядування газета "Калейдоскоп"-жовтень

Опис документу:
Щороку учні так хвилюються у кінці вересня-перед Днем вчителя! Багато талановитих дітей поповнюють лави наших учнів!Своє бачення проведення свята висказує кожен бажаючий.А от козацькі розваги-то моє улюблене свято!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Орган учнівського самоврядування

ЖОВТЕНЬ 2014

«ПРОФЕСІЯ ТВОРИТИ МАЙБУТТЯ»

     Всім відомо, що у першу неділю жовтня ми відзначаємо найсвітліше свято – День вчителя. 03.10.2014 року в державному навчальному закладі «Мелітопольський професійний аграрний ліцей» учнівський колектив художньої самодіяльності, на чолі з художнім керівником ліцею Морозовою І.В. та викладачем гуманітарних дисциплін Бут Г.В., вітали всіх працівників ліцею із святом. Вони підготували цікаву презентацію - інтерв’ю з викладачами та майстрами виробничого навчання. Пісні, танці, вірші, вітальні плакати та стіннівки все це щира подяка талановитих учнів ліцею всім працівникам нашого навчального закладу. Виконуючий обов’язки директора ліцею Малафеєвський С.І. нагородив грамотами всіх сумлінних викладачів ліцею та зачитав святковий наказ. Вітаємо всіх людей, чиє життя

тісно пов’язане із працею педагога із святом! Бажаємо щастя, здоров’я, благополуччя, родинного затишку, творчих злетів, злагоди та миру в нашій державі! 

Психолог ліцею Дядькова Л.Г.

«Я І СОЦІУМ»

16.10.2014 року в нашому навчальному закладі відбувся єдиний правовий день «Я і соціум», метою якого було розширити уявлення учнів про місце і роль людини в суспільстві; поглибити знання дітей про якості «гідної» особистості; формувати в учнів почуття власної гідності; спонукати до самовдосконалення, який підготувала і провела викладач гуманітарних дисциплін Бут Ганна Вікторівна. Учні з’ясовували, що потрібно для того, щоб світ перед нами «відкрився», що відкриває нам світ, та зробили наступні висновки: 
- наполеглива праця;
- відповідальність;
- впевненість в своїх силах;
- позитивний підхід до життєвих обставин;
- отримання знань;
- сила волі та ін.
А також ми поговорили про місце і роль людини в суспільстві, поглибили знання про якості гідної, достойної особистості та змогли дізнатись про себе дещо нове.
 
                              Викладач української мови та літератури Варварин Л.Р. 

«КОЗАК – УСІМ НАРОДАМ ДРУГ.

МІЦНИЙ, ЛИЦАРСЬКИЙ В НЬОГО ДУХ! »


Сьогодні великої ваги набуває відродження українського козацтва, бо це і відродження України. Указом Президента України 14 жовтня оголошено Днем українського козацтва. Таким чином, Покрова святкується в нас не тільки як народно - релігійне, а й національне свято. На Запоріжжі була церква святої Покрови, і запорозькі козаки вважали святу Покрову своєю покровителькою. Як відомо людина нерозривно пов’язана з минулим свого народу, його історією, і сьогодні ми перегорнемо одну із сторінок нашого славного минулого. 14.10.2014р. в ДНЗ «Мелітопольський професійний аграрний ліцей» відбулося щорічне свято «Козацькі розваги», яке під керівництвом заступника директора з НВР підготували і провели: викладач української мови та літератури 1 категорії Варварин Лілія Романівна, художній керівник ліцею Морозова Ірина Вікторівна, керівник фізичного виховання Коротков С.С., викладач фізичної культури Рибін Олександр Олексійович та учасники художньої самодіяльності ліцею. Учні всіх навчальних груп представляли свої команди, малювали сінні газети, емблеми , будували курені , палили багаття , готували козацьку їжу, а також брали участь у всіх змаганнях.

Цікаві естафети, спортивні змагання та їх результати показали, що у нас зростають справжні козаки і козачки, а майстри виробничого навчання, куратори та журі – справжні кошові та отамани. Хочеться відмітити, що гості нашого свята – майбутні випускники із ЗОШ 8 також не залишилися осторонь. Наші учні частували їх щойно приготовленою їжею, запросили до загально-ліцейного флешмобу «Єдність - наша сила». Цей захід завжди єднає та зближує, створює атмосферу родинного тепла. У наші дні буйно квітне національне відродження, пробуджується від сну людська свідомість і розуміння необхідності для України державної незалежності, суверенітету. На завершення я хочу побажати усім вам справжньої любові до краю, де живете, до України. Хочу, щоб усі ви вірили в щасливе майбутнє нашої держави, щоб уміли боротися за її оновлення. А для цього варто вчитися, багато працювати і надіятися на краще.    
  Заступник директора з УВР Мирошниченко О.П

ТОК-ШОУ

«Жити чи пити або палити»


20.11.2014 року в нашому навчальному закладі відбувся правовий день за темою :"Пити чи палити, або в щасті жити" , який підготувала та провела викладач математики Швайко Світлана Миколаївна. Матеріали, які були підготовлені ще раз всім довели, що алкоголь, нікотин, наркотики постійні і злі вороги людей. Значна частина людства знаходиться в рабстві цих речовин. Недарма їх нази-вають дурманом, зіллям, отрутою. Число залежних людей від них по статистичним даним не зменшується. Знайомство з цими речовинами відбувається в силу укорінених тради-цій, звичаїв, обрядів ще в дитинстві, або в ранній молодості, судячи з результатів анкетування , яке було проведено на передодні проведення заходу серед учнів всіх курсів та всіх навчальних груп Учні повинні знати, якої шкоди завдають людському організму та суспільству ці речовини. Тож , сьогодні ми говорили про вплив алкоголю та нікотину на організм людини. Сподіваємося, що мета поставлена Світланою Миколаївною виховувати в учнів негативне ставлення до алкоголізму, тютюнопаління як антисуспільного явища, що призводить до деградації особистості , буде досягнута та побачене і почуте обов’язково зупинить кого-небудь з учнів від страшної прірви, назва якої:»Шкідливі звички». 
                               Викладач Швайко С.М.

ЗУСТРІЧ з ВЕТЕРАНОМ
«Життя торжествує в новім поколінні,
Та болі минулі- довіку нетлінні!
З граніту волає грізно і люто:
«Ніхто не забутий, ніщо не забуто!»


  22.10.2014 року в нашому навчальному закладі було проведено відкриту виховну годину – зустріч з ветераном Великої Вітчизняної війни Самойленком Григорієм Васильовичем, яку підготували і провели учні, які займаються в гуртках «Відродження» та художньої самодіяльності, викладач історії 1 категорії Михайлова Наталя Володимирівна і художній керівник Морозова Ірина Вікторівна. Все, що відбувалося в залі подумки перенесло нас в ті роки. Особливо вразили всіх присутніх слова ветерана Великої Вітчизняної війни: «Пам’ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігаємо ми, колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом. А ви, молоде покоління, про їхні бойові подвиги, їхнє воєнне життя можете сьогодні дізнатися тільки з наших розповідей, кінофільмів, творів художньої літератури. Завжди пам’ятайте про тих, хто відстояв наше мирне сьогодення, право на майбутнє».  

         Викладач Історії Михайлова Н.В. 

Куратор: заст. директора з Мирошниченко О.П.

Редактор: викладач гуман. дисциплін Бут Г.В.

Члени редакції: Скворцов М.О., Якубова І.П

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Психологічні особливості навчання вчителів у системі формальної і неформальної освіти»
Швень Ярослава Леонідівна
24 години
490 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.