Орган Ради учнівського самоврядування газета "Калейдоскоп"-вересень

Опис документу:
Увересні надзвичайно багато подій-лінійка,олімпійський тиждень,День партизанської Слави,День Миру -кожна хвилююча,особлива.На лінійці-знайомство,на спортивному заході-згуртовується група,до Дня партизанської слави-дисципліна !

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Орган учнівського самоврядування

ВЕРЕСЕНЬ 2014

«З ПЕРШИМ ДЗВОНИКОМ»

01.09.2014 року у 8:00 розпочалась святкова лінійка присвячена Дню Знань. Всі освітяни урочисто вітали одне одного. Учням бажаємо успіхів у навчанні, здоров’я, затишку та мирного неба. Подвір’я нашого ліцею сяяло сьогодні посмішками, радістю та щастям. Щирі слова, пісні, побажання – все, що необхідно для вдалого початку подорожі до країни знань. Сподіваємось , що наші першокурсники обрали саме ту стежину свого життя, яка приведе їх до щасливого майбуття. Випускники успішно закінчать наш ліцей та отримають дипломи кваліфікованих робітників.
Вітаємо всіх із днем знань, бажаємо добробуту достатку і насамперед, миру, єдності та взаєморозуміння.

 Викладач історії Михайлова Н.В.

Проінформований – означає захищений

     11.09.2014 року в ДНЗ «Мелітопольський ПАЛ» відбулася ранкова лінійка та практична робота-евакуація у разі виникнення надзвичайної ситуації . Кожен з нас повинен вмі-ти надавати допо-могу, захистити себе та близьких у разі виникнення надзвичайної ситуації. Саме тому виконуючий обов’язки директора, викладач предмету «Захист Вітчизни» Малафеєвський Сергій Іванович на ранковій лінійці детально розповів про те, що необхідно знати у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру . Найважливіше при цьому пам’ятати, що морально-психологічна підготовка населення має бути на високому рівні, адже надзвичайні ситуації виникають як правило зненацька. Всім відомо, наголосив Малафеєвський Сергій Іванович, що люди гинуть у разі будь – якої надзвичайної ситуації через низький рівень відповідальності, неможливості правильно визначити свою поведінку в екстремальній ситуації. Учні, під час практикуму чітко виконували всі розпорядження керівників груп, швидко діяли за сигналом цивільного захисту, тренувалися надягати протигази. Адже ні для кого не є нови-ною, що най-ефективніше сприяє розвитку в учнів здатність протистояти паніці та страху – практичне виконання нормативів, прийомів і способів захисту, що допомагає людям пристосуватися до різних умов обстановки, тобто адаптуватися. Сподіваємося, що знання , які ми отримали сьогодні ніколи не знадобляться, але нам слід пам’ятати золоте правило людства : «Проінформований – означає захищений Виконуючий обов'язки директора Малафеєвський С.І. 

   

«ВОГОНЬ ЗДОРОВ’Я ХАЙ ВІЧНО ПАЛАЄ»

З фізкультурою дружіть

Ви завжди і всюди.

Фізкультура усіх нас

Виведе у люди.

     У ДНЗ «Мелітопольський ПАЛ» 12.09.2014 був проведений День здоров’я. Традиційно, спортивне дійство розпочинається із святкового маршу-параду спортивних команд усіх навчальних груп. Перш ніж розпочати змагання капітани команд називали свою команду, команди виголосили свої девізи. А щоб змагання було чесним, Ми обрали журі почесне. Головним суддею, звичайно, було призначено керівника фізичного виховання Короткова С.С. та викладача фізичної культури Рибін О.О. Команди, в свою чергу, грали за правилами, естафети виконували за сигналом. У турнірі з міні футболу серед всіх учнів ліцею перемогла команда навчальної групи № 1. Всі навчальні групи приймали активну участь у спортивних змаганнях и всі вони будуть відмічені на ранковій лінійці, що відбудеться 15 вересня о 8:00. 

Ох, як швидко час злетів,

Тож прийміть вітання,

Переможцям усім нашим

Щирі побажання.

Ми змагалися сьогодні

Чесно і завзято,

Тому вдалося сьогодні

У «МПАЛі» свято.

    Тож, хай всі люди будуть здорові, «бо здоров’я – це все, а все без здоров’я – ніщо». Вогонь здоров’я, який ми запалили сьогодні на святі спорту вічно хай палає. 

Виконуючий обов'язки директора Малафеєвський С.І. 

«ПЕЧЕ У СКРОНЯХ ВІЙНИ ВІДГОЛОССЯ»

23.09 2014 року у ДНЗ «Мелітопольський професійний аграрний ліцей» відбувся відкритий виховний захід: «Хвала бійцям невидимого фронту», присвячений Дню партизанської слави, який підготувала і провела викладач історії 1 категорії Михайлова Наталя Володимирівна разом з учнями гуртків «Відродження» та художньої самодіяльності. Спогади про війну житимуть до безкінечності, людей, яким пече у скронях від слова війна дуже багато. Нам пече від цього страхіття не тільки у скронях, а і у серці, у кожній клітині тіла, у невиліковній рані – душі. Варто замислитись, варто розпитати у таких людей, бо, не знаючи минулого, ми не можемо відчути дійсність страшних подій на сході України, безглуздя війни, не зможемо передбачити майбутнє. Величезний внесок у перемогу зробив партизанський рух. Вистояти і перемогти за будь-яку ціну - це було головною метою руху партизан. Великої шкоди фашистській нечисті завдавали листівки та підривна діяльність бійців невидимого фронту. Ті ж глибинні витоки патріотизму, що й на фронті, народжували масовий героїзм серед партизан, вони робили все для розгрому ворога. Наталя Володимирівна дібрала цікавий відеоматеріал , а слова, які лунали протягом виховного заходу, на мій погляд, сприятимуть ще більшому пробудженню національної свідомості у наших учнів, гордості за здійснений подвиг наших героїв у роки Великої Вітчизняної війни. 

                              Викладач історії Михайлова Н.В. 
        Куратор: заст. директора з Мирошниченко О.П.

Редактор: викладач гуман. дисциплін Бут Г.В.

Члени редакції: Скворцов М.О., Якубова І.П

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»