Орган Ради учнівського самоврядування газета "Калейдоскоп"-листопад

Опис документу:
Наш ліцей з самого початку свого існування пишається тим, що навчає учнів цієї, такої необхідної для нашої держави професії. Відповідно до плану проведення тижня 03.11.2014 року пройшов відкритий захід «Держава потребує професіоналів»

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Орган учнівського самоврядування

ЛИСТОПАД 2014

"МЕХАНІЗАТОР"

До землі, як і до хліба, звикають з дитинства, з юних літ. І тоді вже до старості не розлучаються з нею. Щасливий той, хто має на землі власноруч прокладену борозну, хто по-своєму відкривав хліб, пізнавав його пахощі з колоска. Нелегко дається хліб. Справжню ціну йому складають хлібороби, ті, хто до землі найближче. Хто від засіву до жнив живе сподіваннями й турботами хлібної ниви. У кого в душі вміщується весь колосковий лан. Тож, в ДНЗ «Мелітопольський професійний аграрний ліцей» з 03.11. по 07.11.2014 року відбувся тиждень з предмету «Сільськогосподарські машини» під назвою «Механізатор», який підготував та провів викладач спеціальних дисциплін Вовк Юрій Андрійович. Учні, нашого ліцею ще раз довели, що хліборобство - одне з перших ремесел, одна з самих давніх професій на землі. Пройшли тисячоліття, але хлібне зерно і зараз залишається чудом природи. Маленьке зернятко, що важить тридцять п’ять - сорок міліграмів, зібрало в собі найцінніші, найнеобхідніші для нашого організму речовини. Зібрало тепло сонячних променів, соки землі, ласку дощів і мудрість орача, його працю, знання, творчість. Наш ліцей з самого початку свого існування пишається тим, що навчає учнів цієї, такої необхідної для нашої держави професії. Відповідно до плану проведення тижня 03.11.2014 року пройшов відкритий захід «Держава потребує професіоналів» ми зрозуміли, що професія «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» потрібна, благородна, конкурентоспроможна. Великою перевагою цієї професії є те, що, оволодівши нею, людина може знайти роботу як в державному, так в приватному секторі виробництва, або зайнятись індивідуальною трудовою діяльністю. Найактивніших учасників тижня чекали нагороди та солодкі призи. 
Викладач спеціальних дисциплін Вовк Ю.А. 

"ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА"

21.11.14. Виховний захід «Все починається з зернини» переконав учнів, що праця на землі найважча та найнеобхідніша для людини і для фахівців, яких готує наш ліцей. Учні дякували всім працівникам села за їх важку, благородну та самовіддану працю. Нетрадиційність форм проведення позакласних заходів під час тижня, добровільна участь у ньому, відсутність жорстких обмежень у часі дають змогу учням досягти

вагоміших результатів, ніж на звичайному уроці. Адже масовим заходам властиві підне-сеність, урочис-тість, яскравість. Вони залишають значний слід у свідомості й почуттях дітей, відтак мають велику навчально-пізнавальну та виховну цінність. Отже, біологічний тиждень, який охопив велику групу учнів, є дуже дієвою формою роботи. Можна навчити дитину не

лише любити все живе, а й дати їй інструменти для захисту довкілля, і тоді вона, ставши дорослою, буде поважати і любити свою землю. 

Заступник директора з УВР Мирошниченок О.П. 

"А ВЫ ЗНАЛИ, ЧТО ...".

1.Самый дорогой сыр делают из молока ослиц. Он стоит около 1350 долларов.
2. У осьминогов по три сердца.

3.Крысы умеют смеяться.
4

4.Руководство аэропорта Хьюстона (США) получало большое количество жалоб по поводу

задержки выдачи багажа. Для решения этой проблемы было решено устроить место выдачи багажа как можно дальше, чтобы пассажиры дольше шли и меньше ждали. Поток жалоб сократился.
5. Кениец Мозес Лекалау голыми руками убил напавшего на него льва, но спустя несколько мгновений погиб от стаи гиен.
6. В районе Коргинью (Бразилия) идёт строительство колонии для тех, кто переживёт апокалипсис 2012 года.
7. В 1987 году южнокорейского полицейского У Бомгона случайно разбудила жена, убив севшую ему на грудь муху. Бомгон страшно разозлился, был не в настроении целый день, а вечером раздобыл в своём полицейском участке оружие и убил 57 человек.
8.Один мальчик – узник нацистского концентрационного лаге-ря Берген-Бельзен 6 раз выживал после газовой камеры.
9. Фотография, на которой запечатлён потопивший “Титаник” айсберг, выставляется на торги. Нынешние владельцы надеются выручить за неё не меньше 10 000 долларов.

10.Сурки имеют обыкновение портить машины, чтобы добраться до антифриза, который действует на них как наркотик.

Викладач Історії Михайлова Н.В.

Куратор: заст. директора з Мирошниченко О.П.

Редактор: викладач гуман. дисциплін Бут Г.В.

Члени редакції: Скворцов М.О., Якубова І.П

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Розвиток ключових компетентностей педагога Нової української школи в умовах безперервної освіти»
Вікторія Вікторівна Сидоренко
30 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.