Орган Ради учнівського самоврядування газета "Калейдоскоп"-квітень

Опис документу:
Кожен учень понад усе любить спортивні змагання,брати у них участь,перемагати-День здоровя,тиждень охорони праці,тиждень з предмету "Трактори",участь у акції,присвяченій чорнобильським дням-все це суто чоловічі справи!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Орган учнівського самоврядування

Квітень 2014

«День Здоров'я»

Цього дня уся молодь нашого ліцею зібралась для підтвердження, що "Здоров'я- це наше майбутнє". Традиційно, спортивне дійство розпочинається із святкового маршу-параду спортивних команд усіх навчальних груп. Перш ніж розпочати змагання капітани команд називали свою команду, команди виголосили свої девізи. А щоб змагання було чесним, Ми обрали журі почесне. Головним суддею, звичайно, було призначено керівника фізичного виховання Короткова С.С. та викладача фізичної культури Рибін О.О. Команди, в свою чергу, грали за правилами, естафети виконували за сигналом.

 Тож, хай всі люди будуть здорові,

«БО ЗДОРОВ’Я – ЦЕ ВСЕ, А ВСЕ БЕЗ ЗДОРОВ’Я – НІЩО».

Вогонь здоров’я, який ми запалили сьогодні на святі спорту вічно хай палає. 

Заступник директора з НВР Малафеєвський С.І. 

Уникай насолоди, що може стати гіркотою.

08.04.2014 року у нашому ліцеї відбулася відкрита виховна година: «Хвороби, що передаються статевим шляхом», яку організувала медична сестра ліцею Ільчук Олександра Борисівна. Учні ознайомилися із видами венеричних захворювань та страшними наслідками бездумного відно-шення до свого здоров’я. А переглянуті відеосюжети та презентації просто назавжди відіб’ють у розумних учнів грати із власним здоров’ям у російську рулетку. Хочеть-ся завершити своє повідомлення словами нашої гості із Мелітопольського Чер-воного Хреста, медичної сестри Старигіної Світлани Ми-колаївни:«Молоді люди! Радість, щастя - у ваших руках. Перед вами вибір: здоров’я, краса, мудрість, кохання чи різноманітні хвороби , пов’язані із несерйозним став-ленням до свого життя. Вибирайте. І якщо ви все зважили, все зрозуміли, то вирішіть ніколи не торкатися сигарети, пити алкогольні напої, пробувати нар-котики. Адже, навколо вас існує безліч цікавих речей, які більш варті вашої уваги».  Медична сестра ліцею: Ільчук О.Б. 

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ КОСМОНАВТИКИ

11 квітня учні нашого ліцею відзначали День космонавтики. Вони разом з викладачами фізики та астрономії Швайко Світланою Миколаївною та Скворцовим Миколою Олександровичем здійснили неймовірну подорож безкрайніми просторами космічних лабіринтів. Викладачі підготували цікавий матеріал з тематики про космос та вчених ,імена яких тісно пов’язані з космосом , презентацію про космічні досягнення та багато цікавих відео сюжетів. На завершення відкритого виховного заходу «Космічне сьогодення» учні взяли участь у грі «У світі астрономії». Переможці були нагороджені грамотами та солодкими призами.

Заступник директора з НВР Мирошниченко О.П. 

«АБЕТКА ЗДОРОВ’Я»

17.04.2014 року в нашому навчальному закладі відбувся відкритий виховний захід «Абетка здоров’я», який підготував та провів викладач спеціальних дисциплін Коваль Володимир Федорович. Метою заходу було формування у учнів особистої думки до здорового способу життя. Ліцеїсти з інтересом прослухали інформацію викладача про безцінний дар здоров’я у житті людини і способах досягнення здоров’я. Учням були продемонстровані відео матеріали позитивного впливу на людину фізичної культури, здорової їжі та гігієни. Гадаємо що все що було почуте та побачене учнями заставить їх бережно відноситися.

Викладач гуманітарних дисциплін Бут Г.В. 

«ПРАЦЯ – БАГАТСТВА МАТІР, А ЗЕМЛЯ – БАТЬКО».

З 22.04 2014 року в нашому ліцеї розпочав свою роботу тиждень з предмету «Трактори», який підготував та провів викладач спеціальних дисциплін Коваль Володимир Федорович разом із гуртківцями. Заслуговують уваги всі заходи . Але особливими були : виставка технічної творчості, олімпіада, конкурс кросвордів «Сільсько-господарська техніка – моє майбутнє», конкурс на кращу творчу роботу за темою: «Сучасний трактор - це комфортні умови для роботи механізаторів і можливість підвищення продуктивності праці» а також конкурс стінних газет «Праця - багатства матір, а земля - батько. Найактивніших учасників було нагороджено грамотами та дипломами, а їх було багато, що свідчить про те що обрана професія учням подобається, вони на вірному шляху. Гадаємо ми досягли поставлених завдань: виховувати ціннісне відношення до обраної професії, розвивати інтерес до сучасних новинок у техніці сільського господарства та вдосконалювати культуру праці в цілому.

Викладач спеціальних дисциплін Коваль В.Ф


ЖИТТЯ - НАЙВИЩА НАША ЦІННІСТЬ!

До Всесвітнього Дня охорони праці в нашому ліцеї проводився тиждень, який підготувала і провела інженер з охорони праці Артьо-мова Тетяна Григорівна . Під час проведення тижня учні змагалися у вмінні надавати першу допомогу , у творчос-ті . Насамкінець 25.04.2014р. в актовій залі було проведе-но ток-шоу : «Поговоримо про життя», під час якого силами учнів під керів-ництвом Тетяни Григорівни було представлено велику кіль-кість корисної інформації про сенс життя, про важливість брати участь у всьому, що відбувається у житті та в нашій державі . Нам нагадали ще раз про те, що ми живемо в бурхливий час , повний несподіванок і ризику, які підстерігають людину . Вона слабка, не захищена перед ударами долі, хоч народжується на світ , щоб бути здоровою і щасливою. Отже, життя і здоров я людини - найвища цінність. Сподіваємось , що всі заходи , проведені в рамках тижня, присвяченого Всесвітньому Дню охорони праці сприятимуть усвідомленню учнями великої відповідальності за цей світ , за майбутнє, за власне життя. 

                             Інженер з охорони праці Артьомова Т.Г

. А ВЫ ЗНАЛИ, ЧТО ...

С этого номера мы начинаем новую рубрику вы знали, что ...". Это очередная и очень интересная подборка удивительных, странных и невероятных но коротких фактов. 
1.Во время Первой мировой войны русские и германские войска были вынуждены объявить временное перемирие и остановить перестрелку, чтобы отбить внезапное нападение волков, которые регулярно наведывались в окопы. Совместная операция увенчалась успехом.
2.В 1980-х годах мужчина, страдавший тяжёлой формой обсессивно-компульсивного расстройства, попытался свести счёты с жизнью, выстрелив себе в голову. Пуля разрушила тот отдел мозга, который отвечал за его недуг. Через пять лет этот парень поступил в колледж, который закончил с отличием.
3.Коты – единственные животные, которые одомашнились по собственной инициативе и живут с людьми на “своих собственных условиях”.
4.Однажды 30-летний мужчина из города Калгари (Канада) спас оставленного в мусорном баке младенца. Позже выяснилось, что ребёнок – его собственный. Парень даже не подозревал, что его подруга беременна.
5.Теоретически если космонавт летел бы в космическом корабле с постоянным ускорением в 1g, то мог бы облететь за свою жизнь всю Вселенную, в то время как на Земле прошли бы миллиарды лет.

Преподаватель истории Михайлова Н.В.


Куратор: заст. директора з НВР Мирошниченко О.П.

Редактор: викладач гуман. дисциплін Бут Г.В.

Члени редакції: Скворцов М.О., Якубова І.П.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»