Орган Ради учнівського самоврядування газета "Калейдоскоп"-березень

Опис документу:
Це моя улюблена газета,так як у березні народився Тарас Григорович Шевченко,Ліна Василівна Костенко .Кожна подія, приурочена цим велетням української думки залишається у учнівській памяті!Я грала матусю малого Тарасика,а учень -його самого! -Він уже випускник,а іноді зупиняється і нагадує мені про те дійство!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Орган учнівського самоврядування

березень 2014

Тиждень з предмету

«Правила дорожнього руху»


     У термін з 11.03.2014 по 17.03.2014 В ліцеї був проведений тиждень з пред-мету «Правила дорожнього руху» під керівництвом викладача професійно теоретичної підготовки Чалого О.В та за участю учнів які навчаються за професіями, група №10 "Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільсь-когосподарського (лісогосподарського) вироб-ництва (категорія «А»). Водій автотранспортних засобів (категорія «С»", та учні групи №7 "Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)". Розпочався тиждень з оформлення вестибюлю навчального корпусу №1 та кабінету «Правил дорожнього руху» конкурсними плака-тами, кросвордами – зошитами, рефератами з ПДР та була проведена виставка технічної творчості учнів гуртка «Світлофор» .    Під час проведення предметного тижня проводилась алімпіада з предметів «Правила дорожнього руху» і «Безпека дорожнього руху» у якій перше місце зайняв Логінов Олек-сандр учень групи №10, друге місце зайняв учень №7 Діодоров Даниіл. 
Проводились наступні конкурсі : на кращій реферат, у якому 1-ше місце зайняла робота учня групи № 7 Горенбурга Олександра, 2-ге місце зайняла робота учня групи №11 Олександрова Іллі і 3-тє місце робота учня групи №11 Неділько Володимира; 
на кращій плакат, на кращій конспект, на кращій зошит. 

      13.03.2014 року викладач Чалий О.В у навчальній групі №7 провів відкритий урок з предмету «Правила дорожнього руху» на якому були присутні окрім учнів викладачі та майстри виробничого навчання. Відкритий урок пройшов на високому методичному рівні на якому використовувались різноманітні технічні засоби навчання. 

    14.03.2014 року в ліцеї під керівництвом викладача Чалого А.В проводився «Брейн-ринг» з предмету «Правила дорожнього руху» за темою «Мій друг - безпечний рух» між командою групи №7 «Автослюсарі» та командою групи №10 «Трактористи». Гра пройшла у напруженій і чесній боротьбі. Глядачам було дуже цікаво. Учасникі обох команд показали добрі знання з предмету «Правила дорожнього руху», але за рішенням журі перемогли найкращі – це команда «Трактористи». 

      Завершення предметного тижня «Правила дорожнього руху» відбулось 17.03.14 на ранковій лінійці , де переможці та презери конкурсів і «Брейн-рингу» були нагороджені почесними грамотами ліцею та подарунками

Заступник директора з НВР Малафеєвський С.І. 

«ВЕЛЕТЕНЬ ЦАРСТВА ЛЮДСЬКОЇ КУЛЬТУРИ»


    Найвідданішому співцеві України,її минулого і майбутнього Т.Г.Шевченку ми присвятили багато заходів в нашому навчальному закла-ді, починаючи з першого березня. Учні разом з викладачем української мови та літератури Варварин Лілією Романів-ною ще раз довели всім, що образ України най світліший і водночас найдраматичніший у творчості великого Кобзаря. На виставці малюн-ків Т.Г. Шевченка ми побачили, що Україна для поета, худож-ника – і вбога сирота, і могутня держава. А з малюнків учнів видно, що здійснилися пророчі слова поета. Україна отримала незалежність, ми бачимо, яка вона велична, неповторна у своїй мальовничій красі. Найбільше враження на всіх нас склала серія малюнків майстра виробничого навчання Косарєва Геннадія Григоровича «Над берегами вічних слів твоїх пророчих».

14.03.2014 року, під час відкритої виховної години «Вогонь Тараса ніколи не згасне» , ми поринули у роки життя Шевченка .Отже,минуло двісті років від дня народження Т.Г. Шевченка - славного сина українського народу, але й сьогодні, як живий, говорить з нами, зі своїми наступниками. Під час літературних радіоперерв, які лунали протягом тижня , під час літературної вікторини « Ти з нами, Тарасе, 200 років», інших заходів ми чудово зрозуміли, що слово Тараса Григоровича живе між нами , гнівне і ніжне, полум’яне і міцне, актуальне сьогодні, завтра, вічно!

Ти повстаєш в ясній обнові,
Як пісня , линеш , рідне слово.
Ти наше диво калинове,
 
Кохана материнська мово.
Плекаймо в серці кожне
 
Прозоре диво калинове,
 
Хай квітне червоно слово

В сім’ї великій, вольній , новій …

Викладач гуманітарних дисциплін : Бут Г.В. 

«ТУБЕРКУЛЬОЗ –

ХВОРОБА РОДУ ЛЮДСЬКОГО З ДАВНІХ ДАВЕН»


Всім відомо, що 24 березня відзначається Всесвітній день Білої ромашки, також в нашому ліцеї буда проведена акція «Поміняй цигарку на цукерку». Волонтери ліцею розповідали про страшні наслідки від куріння, а саме: смерть від куріння настає кожній 2-3 години!. Згідно з останніми даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, щоб у світі від хвороб, пов’язаних з курінням, помирають 2,5 мільйонів людей. Одна людина кожній 13 секунд! Не дивлячись на це деякі учні не дуже хотіли обмінювати цигарки на цукерку. Про це подумали заздалегідь медична сестра ліцею Ільчук О.Б. разом зі своїми помічниками-волонтерами , учнями нашого ліцею. Вони підготували і провели круглий стіл «Туберкульоз невидимий ворог людства!». Учні розповіли про найбільш ризиковані групи ризику, симптомами, характерні для туберкульозу та про те, як просто вберегтися від зараження, ведучи здоровий спосіб життя. Досить переконливими були і презентація і відеоматеріали про туберкульоз, боротьбу та його профілактику. 

Викладач гуманітарних дисциплін Бут Г.В. 

Куратор: заст. директора з НВР Мирошниченко О.П.

Редактор: викладач гуман. дисциплін Бут Г.В.

Члени редакції: Скворцов М.О., Якубова І.П.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Методична діяльність в умовах децентралізації освіти в Україні»
Вікторія Вікторівна Сидоренко
36 годин
590 грн