"Равлику- равлику".
Виконавці - дівчата та хлопці ( можуть бути і діти ). Вони стають в коло обличчям до центра. Руки опущені.
Один з учасників, якого визначають заздалегідь, виходить в коло. Його називають "слимаком". Сідаючи на землю , "слимак" навхрест згортає ноги й руки.
Джерело : Українські народні танці.
Автори - А.Гуменюк, Т.Ткаченко, А.Лукін, П.Григорович.











