" Ой, вийтеся, огірочки "
Виконавці - дівчата та хлопці. Вони стають в два кола ( зовнішнє і внутрішнє )обличчям до центра. У внутрішньому колі повинно бути майже вдвоє менше виконавців. Танцюристи зовнішнього та внутрішнього кіл беруться за руки.
Джерело : Українські народні танці.
Автори - А.Гуменюк, Т.Ткаченко, А.Лукін, П.Григорович.












