Озвучка тексту оповідання "Як хлопці мед з'їли".
Автор оповідання: Василь Олександрович Сухомлинський.
Читає оповідання: Наталія NSM.
Тема: Діти відвідали свого дідуся. Він пригостив їх медом. Вони принесли додому порожню баночку.
Мета: Говори правду.











