і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Взяти участь
Поспішайте взяти участь у вебінарі Арт-терапія в роботі з підлітками і старшокласниками. Шлях до мети
До початку вебінару залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Предмети »

Описовий звіт про фізичну культуру

Перегляд
матеріалу
Отримати код

ДОДАТОК 2

До листа КФВС

МОН України

Описовий звіт про стан та розвиток

фізичної культури та спорту за основними напрямками діяльності ЗОШ №12

Аналіз стану та тенденції розвитку фізичного виховання та фізкультурно-оздоровчої роботи в ЗОШ №12 у порівнянні з попередніми 2015, 2016 роками. Робота з фізичного виховання та фізкультурно-оздоровчої роботи в школі була організована і проводилась відповідно до вимог законів України «Про фізичну культуру і спорт», «Про освіту», Цільової комплексної програми «Фізичне виховання - здоров'я нації», Указу Президента України від 9 лютого 2016 р. № 42/2016 “Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»”, наказів та рішень колегії Міністерства освіти і науки України, Донецького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту.

Головними критеріями ефективності фізичного виховання в звітному періоди були:

знання і дотримання основ здорового способу життя;

знання основ організації і методики найбільш ефективних видів і форм раціональної рухової діяльності і уміння застосовувати їх на практиці у своїй фізичній активності;

знання основ методики оздоровлення і фізичного удосконалення традиційними і нетрадиційними засобами і методами фізичної культури;

знання основ професійно-прикладної фізичної підготовки й уміння застосовувати їх на практиці;

набуття стійких навичок до щоденних занять фізичними вправами у різноманітних раціональних формах.

З метою реалізації галузі «Здоров’я і фізична культура» Державного стандарту початкової, базової і повної середньої освіти, виконання робочих навчальних планів і програм в загальноосвітніх навчальних закладах в 1-9 класах проводяться три уроки фізкультури на тиждень, в 10-11 – два уроки.

У школі викладають фізичне виховання 4 вчителі фізкультури. Із спеціальною фізкультурною освітою 4 особи.

Щорічно вживаються заходи щодо покращення оздоровчої роботи серед школярів. Питання про стан фізкультурно-оздоровчої роботи в школі розглянуто на засіданні педагогічної ради у березнi 2016 року, та на нарадах при директорі протягом року.

Протягом року в школі працюває методичне об’еднання з фізичного виховання і допризовної підготовки. Щоквартально на засіданнях предметної комісії розглядають питання фізичного виховання учнів, проведення спортивно-масових заходів, організації роботи спортивних секцій, медичних груп. До складу комісії входить 5 викладачів.

Впродовж літа 2017 року підготовлено матеріально-технічну базу для занять фізкультурою та спортом, а саме: перевірено на надійність спорт-обладнання, збудовано спортивий волейбольний майданчик(встановлено стійки ), оновлено ( покрашено) покриття спортивних споруд, розмітка майданчиків.

Протягом першого тижня вересня 2017 року в рамках Олімпійського тижня був проведений Олімпійський урок

Щоб активізувати роботу щодо підготовки спортсменів до мiських та обласних змагань, прийнято рішення про створення гуртка « Влучний стрiлець»,закладено договiр с ДЮСШ про сумiсну спiвпрацю, всього займається дiтей у спортивних секцiях 190 уч-ся. До занять в спортивних гуртках залучені діти-сироти, діти із малозабезпечених і багатодітних сімей, діти, схильні до правопорушень

Участь в обласних змагань серед ЗНЗ за 2017 р. За даний період обласних змагань за нашою участю не було.

Проведення комплексних спортивних заходів

Згiдно затвердженого плану спортивно-масовоi роботи, у школi було проведено чемпiонати з футболу,баскетболу,волейболу, шахiв,тенiсу, спортивнi змагання « Козацькi розваги», «Джура»,оглядовий конкурс « Строю та пiснi», конкурс спортивного танцю «Спортденс», змагання з вiйськовоi пiдготовки « Майбутнiй воiн», Спартакiада допризивноi молодi, свято закiнчення курсу «Захист вiтчизни»,тиждень фiзкультури, днi здоров’я, змагання « Мама,тато,я – спортивна родина».

На базi школи проводилися мiськi змагання з баскетболу, спартакіада допризивної молоді.

Протягом 2017 року проведені профілактичні медичні огляди учнів щодо віднесення їх до відповідних груп здоров’я, здійснюється впровадження медико-педагогічного контролю за станом здоровя учнів ЗНЗ.За результатами медичного огляду до спецмедгрупи було віднесено 22 учні. Всі вони відвідують заняття з фізкультури, виконуючи диференційовані завдання.

З метою пiдвищення руховоi активностi учнів на протязi навчального дня з учнями 1 – 11 класів на кожному уроці проводяться фізкультхвилинки, згiдно спецiального графiка на великих перервах – рухливі ігри з учнями 1 – 4 кл. ,танцювальнi флешмоби з учнями 5-11 класiв . Кожного ранку проводиться гiмнастика до занять для всiх. З метою запобігання травматизму на уроках фізичної культури та під час проведення позакласної роботи обов’язково проводиться вступний та цільовий інструктаж з учнями та вчителями.

Пропозиції щодо покращення роботи з фізичного виховання в області

Покращення матерiальноi бази,поповнення iнвентаря( мячi,скакалки и т.iн.). Відновлення роботи басейну.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Звіт ,який потрібно складата щорічно всім школам, може комусь знадобиться як шаблон.
 • Додано
  23.02.2018
 • Розділ
  Фізична культура
 • Тип
  Інші методичні матеріали
 • Переглядів
  9348
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  28
 • Номер матеріала
  JF934388
 • Вподобань
  1
Курс:«Картографія та топографія»
Довгань Андрій Іванович
36 години
1400 грн
590 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь
Переглянути запис
2 академічні години