У День науки мала нагоду побувати в Антарктиді на станції "Академік Вернадський", завдяки прямій трансляції з материка керівника 30-ї Українськлї антарктичної експедиції Олександра Полудня. Відбулася цікава зустріч. Матеріал буде корисним, під час вивчення теми "Антарктида - льодовий материк".


























































