Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Однорідні члени речення, розділові знаки при них. Однорідні й неоднорідні означення. Узагальнювальні слова в реченнях з однорідними членами. Тест (Word)

zip

Українська мова

Для кого: 8 Клас

16.04.2022

191

0

0

Вміст матеріалу: показано 2 з 3 сторінок

zip
очр.zip
53,3 Кб
odt
42,6 Кб
odt
13,9 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Запропонований матеріал допоможе вчителеві оцінити знання восьмикласників з теми.

"Просте ускладнене речення"
"Речення з однорідними членами речення",
"Розділові знаки при однорідних членах речення",
"Узагалювальні слова в реченнях з однорідними членами речення"

Тест провести після опрацювання теми за підручником Олександра Авраменка, параграфів 26, 27, 29, щоб виявити засвоєння вмінь знаходити та виправити пунктуаційні помилки, правильно ставити розділові знаки при однорідних членах речення, узагалювальному слові, виявити засвоєння вмінь учнів віднаходити у тексті однорідні члени речення, узагалювальні слова, виділяти їх, правильно ставити кому, тире, двокрапку в ускладненому реченні.

Робота з української мови складається із 12 завдання, більшість - із вибором однієї правильної відповіді, одне завдання - на встановлення відповідності.

Зверніть увагу: тестові питання із вибором однієї правильної відповіді оцінюються у 1 бал, а з кількома правильними відповідями - 2, 3, 4 (у залежності від кількості правильних відповідей), тому у результаті за 12 завдання максимум можна набрати 15 балів, які переводяться у 12-бальну шкалу і тому не завжди кількість правильних питань = кількості набраних балів.

Матеріал можна використовувати для підготовки до ЗНО.

Зразки тестових питань:

0300jqki-078c-748x496.png

Із подібних запитань згенеровано тести (у бібліотеці тестів)
Однорідні члени речення, розділові знаки при них. Однорідні й неоднорідні означення. Узагальнювальні слова в реченнях з однорідними членами. ТЕСТ
https://vseosvita.ua/test/odnoridni-chleny-rechennia-rozdilovi-znaky-pry-nykh-odnoridni-i-neodnoridni-oznachennia-uzahalniuvalni-slova-v-rechenniakh-z-odnoridnymy-chlenamy-test-751557.html

Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.