і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Взяти участь
Поспішайте взяти участь у вебінарі Як навчити учнів розуміти мову музичного мистецтва?
До початку вебінару залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Предмети »

О.Буцень «На вулиці»

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Урок 7.

Тема: О.Буцень «На вулиці»

Мета: вчити дітей свідомо, виразно читати прозові твори; розвивати уміння аналізувати тексти, порівнювати образи, виділяти головну думку; виховувати працелюбність.

Обладнання: підручник, картки ілюстрацій для групової роботи.

Хід уроку

І. Організаційний момент.

В школі справу хоч яку

Починаю по дзвінку.

Тож хвилини не втрачаєм,

Все нове запам’ятаєм.

Давайте сядемо всі зручно і скажемо

Люблю я свій розум,

Увагу та пам'ять.

Працює мій мозок,

І вчусь я старанно.

Сприймаю все нове

І мислю логічно,

Вчителя слово

Здійсню я практично.

II. Мовна розминка.

1. Робота з чистомовкою.

- Щоб наше мовлення було правильним , працюємо з чистомовкою.

Че-че -че- влітку сонечко пече,

чу-чу-чу- всім спечу по калачу,

чі-чі-чі- не лежи на печі.

2. Робота зі складовою таблицею.

3. Робота зі скоромовкою.

Женчик – женчик невеликий,

На черчику черевики.

І шапочка чорненька,

І латочка червоненька.

III. Мотивація навчальної діяльності

IV. Повідомлення теми і мети уроку.

V. Сприймання і усвідомлення нового матеріалу.

  1. Слово вчителя з елементами бесіди.

Як ви збираєтеся до школи? Хто вам допомагає?

—Які обов'язки в сім'ї виконуєте ви?

—Чи допомагаєте ви мамі?

2. Опрацювання оповідання О. Буценя «На вулиці»

1) Гра «Передбачення».

Прочитайте заголовок тексту. Поміркуйте, про що в ньому ітиметься.

2) Читання вчителем.

Фізхвилинка

У садку зеленому

Яблук нарвемо.

В кошики великі

Ми їх складемо.

Ручки хай потрудяться —

Буде нелегко.

Вправними, бадьорими,

Дружними ростемо.

3) Гра «Рибки».

Самостійне напівголосне читання казки учнями.

Чи правильними виявилися наші припущення про зміст оповідання?

4) Словникова робота.

а) Довідкове бюро.

Випрасоване –

Чистьоха -

б) Читання стовпчиків слів «луною» за вчителем; скоромовкою в парах.

Портфель Охайна

Чистенька

5) Аналіз змісту оповідання.

IV. Підсумок уроку

— Чи сподобалося вам оповідання?

— Який висновок ви зробили з сьогоднішнього уроку?

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

  • Додано
    12.08.2018
  • Розділ
    Літературне читання
  • Клас
    1 Клас
  • Тип
    Конспект
  • Переглядів
    80
  • Коментарів
    0
  • Завантажень
    0
  • Номер матеріала
    XR907040
  • Вподобань
    0
Курс:«Використання веб-квестів в освітньому процесі»
Левченко Ірина Михайлівна
36 годин
1400 грн
590 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь