Два варіанти розтяжки.
Перша - "Вас вітає ... клас". Який клас, ви вибераєте самі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Друга майже індитична першій. Вона в двох віріантах:
"Вітаю в ... класі"
"Вітаємо в ... класі"
Ці дві розтяжки я пропоную вирізати кожну деталь окремо і потім вже вирішити, як причепити – прямо чи похило.
Роздрукуйте, виріжте і заламінуйте. Буду рада, якщо комусь допомогла.
























































