НУШ. РОБОТА В ПАРІ "РУКАВИЧКА"

Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо.

This page was created by the website user. If its content violates your copyright, you can submit a takedown request to our support team, and we will respond promptly.

Поскаржитися / Report
Опис документу:
НУШ. РОБОТА В ПАРІ "РУКАВИЧКА". Запитайте у дітей, з чим можна порівняти рукавичку, в якій так тепло і затишно нашій ручці (підведіть до відповіді «рукавичка як домівка»). Попросіть дітей пригадати, у якій казці рукавичка стала домівкою для тварин («Рукавичка»). Запропонуйте всім разом створити виставу «Рукавичка» та поставити її для батьків.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Запитайте у дітей, з чим можна порівняти рукавичку, в якій так тепло і затишно нашій ручці (підведіть до відповіді «рукавичка як домівка»). Попросіть дітей пригадати, у якій казці рукавичка стала домівкою для тварин («Рукавичка»). Запропонуйте всім разом створити виставу «Рукавичка» та поставити її для батьків.

Запропонуйте дітям пригадати та надрукувати героїв казки по одному на пальчиках їхньої пари рукавичок. Попросіть зачитати уголос. Приготуйте та розмістіть на видному місці зображення персонажів-тварин. Надрукуйте (запропонуйте за бажанням комусь із дітей) під зображенням «казкові» імена персонажів: мишка-шкряботушка, жабка-скрекотушка, зайчик-побігайчик, лисичка- сестричка, вовчик-братик, кабан-іклан, ведмідь-набрідь).

Поставте проблемне запитання:

—   А чи всі з цих тварин є звірами? (Усі, крім жабки).

Якщо дітям важко відразу дати правильну відповідь, попросіть сказати, що спільне об’єднує усіх тварин, крім однієї (покриття тіла шерстю). Запитайте у дітей, чи знають вони, що ще відрізняє звірів від інших тварин (потомство народжується живими малятами, яких мама вигодовує молоком; розумніші від інших представників тваринного світу).

Порахуйте, скільки їх. Зверніться до кожної пари із запитанням на кшталт: «Який герой у вас записаний на третьому пальчикові лівої рукавички».

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.