НУШ. ГРАФІЧНИЙ ДИКТАНТ " ЛЕЛЕКА "

Опис документу:
НУШ. ГРАФІЧНИЙ ДИКТАНТ " ЛЕЛЕКА " Запропонуйте дітям визначити назву птаха, який, за народним повір’ям, прилітає до нас зі снігом. Проведіть «графічний диктант».Нагадайте дітям, що лелеки, за народними повір’ями, прилітають до нас 19 березня.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Бесіда про лелек

       Запропонуйте дітям визначити назву птаха, який, за народним повір’ям, прилітає до нас зі снігом. Проведіть «графічний диктант».

           

          

       Нагадайте дітям, що лелеки, за народними повір’ями, прилітають до нас 19 березня. Розкажіть, що спочатку прилітають самці, облаштовують, як правило, минулорічне гніздо, а вже трохи згодом прибувають самички і допомагають у цій справі. Величезне гніздо лелека будує протягом декількох років, а добудовує його щорічно, і люди допомагають пташкам у цьому. Розкажіть, що самичка відкладає 3—6 яєць. Батьки-лелеки висиджують яйця по черзі, але вночі їх завжди зігріває самичка. Пташенята вилуплюються через 32 дні. А у 8 тижнів молоді лелеченята наважуються на перші самостійні польоти.

       Роздайте кожній дитині календар і попросіть відшукати у ньому день, коли, за народним повір’ям, до нас прилітають лелеки. Запропонуйте дітям зробити обчислення: якщо, наприклад, самичка-лелека відклала яйця 18 квітня, то коли вилупляться лелеченята та коли вони почнуть самостійно вилітати з гнізда.

       Поцікавтесь, як по-іншому можна назвати лелеку? (Чорногуз, бусел, бузько)

       Вивчіть з дітьми скоромовку:

Чорно-білий чорногуз

У болото чорне вгруз.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00