НУШ. «Я досліджую світ». МИ - ПІДПРИЄМЛИВІ

Опис документу:
Вчимося вчитися та критично мислити Нестандартні завдання за темами тижнів до курсу «Я досліджую світ» 1 клас - 2018 ЗАВДАННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ ЗА ТЕМАМИ ТИЖНІВ МИ - ПІДПРИЄМЛИВІ «Кошик ідей»

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Вчимося вчитися та критично мислити Нестандартні завдання за темами тижнів до курсу «Я досліджую світ» 1 клас - 2018

ЗАВДАННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ ЗА ТЕМАМИ ТИЖНІВ

МИ - ПІДПРИЄМЛИВІ

«Кошик ідей»

Завдання

· Знайти якомога більше розв’язань поставлених перед учнями проблем.

Як учинить хороший директор цирку, якщо:

· в цирку почнеться епідемія якої-небудь хвороби тварин;

· цирк залишить клоун;

· під час вистави у гімнаста розболиться зуб;

· глядачам не сподобається вистава;

· під час вистави в цирку трапиться пожежа;

· артисти цирку посваряться;

· цирк зачиниться на ремонт?

«Встанови зв'язок»

Завдання

· Встановити зв’язок між вивіскою і назвою магазину чи установи.

РЕМОНТ ВЗУТТЯ

АПТЕКА

КОНДИТЕРСЬКА

ПРОДУКТИ

ПІЦЕРІЯ

АВТОЗАПРАВНА СТАНЦІЯ

«Гроші майбутнього»

— Уважно роздивіться гроші, якими користувалися раніше, та сучасні гроші.

— Як, на вашу думку, виглядатимуть гроші у далекому майбутньому?

— Намалюйте грошову одиницю, якою будуть користуватися у майбутньому.

«Творча майстерня»

1) Створити рекламу товару, зображення якого міститься в конвертах.

Групи виступають зі своїми рекламами, не називаючи товару, а решта відгадують.

2) Придумати і намалювати вивіску для МАГАЗИНУ ІГРАШОК, ПЕРУКАРНІ, ЇДАЛЬНІ, МАГАЗИНУ КВІТІВ, ДИТЯЧОГО САДКА.

«Обміркуй ситуації»

Ситуація 1

У двох сусідніх магазинах продавали вишні. В одному магазині по 5 гривень за 1 кг, а в іншому — по 6 гривень.

— У якому магазині товар продадуть швидше?

— Чому ціна на вишні різна?

Ситуація 2

Однакові цукерки продають в упаковках різного розміру. Одна упаковка коштує 4 гривні, а інша — 8 гривень.

— Чому такі самі цукерки в різних упаковках мають різну ціну?

Ситуація 3

— Чому ляльки мають різну ціну?

Ситуація 4

— Які фрукти дешевші, а які — дорожчі в Україні: яблука чи банани?

— А в Африці? Чому?

«Подарунок другові»

— Уявіть, що у вашого друга день народження. Ви маєте 10 гривень. Що виберете?

— Що б ви купили, якби мали більше грошей?

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ІСПАНСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
0
4
дн.
1
9
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!