і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Предмети »

Нумерація шестицифрових чисел. Розкладання чисел на розрядні доданки

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Тема. Нумерація шестицифрових чисел. Розкладання чисел на розрядні доданки

 

Мета: вправляти учнів у читанні, запису шестицифрових чисел; перевірити знання з теми «П’ятицифрові числа»; вдосконалювати обчислювальні навички.

Обладнання: картка для тематичного опитування.

ХІД УРОКУ

I. Контроль і закріплення знань учнів

1. Тематичне опитування

 

Варіант I

Варіант II

1. Записати цифрами числа: шість тисяч вісімсот сорок п’ять; десять тисяч шістсот; п’ятнадцять тисяч вісімдесят дев’ять; сімдесят тисяч п’ятсот два; сорок три тисячі три.

2. Записати «сусідів» числа 80 000

1. Записати цифрами числа: п’ять тисяч сто двадцять сім; сімдесят тисяч шістсот; тридцять тисяч сорок шість; дванадцять тисяч триста один; сімдесят дві тисячі.

2. Записати «сусідів» числа 70 000

3. Порівняти.

37 480 і 37 408

5 050 і 50 050

23 019 і 23 910

60 090 і 60 900

3. Порівняти.

47 360 і 47 036

4 040 і 40 040

32 020 і 32 200

60 070 і 67 000

4. Виконати ділення.

621 : 3, 912 : 73

4. Виконати ділення.

618 : 3, 292 : 73

5. Розв’язати задачу.

Довжина відрізка 12 см. Відрізали 1/4частину. Скільки сантиметрів відрізка відрізали?

5. Розв’язати задачу.

Довжина смужки 24 см. Наталя відрізала на закладку 1/6 частину. Скільки сантиметрів смужки відрізала Наталя на закладку?

6. Знайти значення виразу.

(840 - 359 · 2) + 292 : 73

6. Знайти значення виразу.

(540 - 387) · 8 - 816 : 16

7. На трьох лялькових виставах побувало 786 дітей. Першу виставу подивились 225 дітей, другу — на 38 дітей менше. Скільки дітей подивилось третю виставу?

7. За три дні в бібліотеці побувало 900 учнів. Першого дня було 457 учнів, другого дня — на 123 учні менше. Скільки учнів побувало в бібліотеці третього дня?

8. Знайти 1/5 від 1 м; 1/4- від 1 кг

8. Знайти 1/2 від 1 дм; 1/5 від 1 кг

 

2. Фізкультхвилинка

 

II. Розвиток математичних умінь учнів

1. Усне виконання завдань № 213, 214 з коментуванням

2. Порівняння чисел (№ 215)

3. Розкласти числа на розрядні доданки (самостійна робота із взаємоперевіркою). Приклади № 216

4. Робота над задачею № 217 (самостійне розв’язання задачі; на дошці — короткий запис задачі)

5. Диференційована робота над задачею № 218

• Учні з високим рівнем знань — самостійне розв’язання.

• Учні з достатнім рівнем знань — розв’язання за поданим планом.

1) Скільки кілограмів персиків було в ящиках по 10 кг?

2) Скільки кілограмів персиків було в ящиках по 15 кг?

3) Скільки було ящиків по 15 кг?

• Учні з середнім та початковим рівнем знань — розв’язання задачі під керівництвом учителя.

 

III. Підсумки уроку

 

IV. Домашнє завдання

№ 219, 220.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

  • Додано
    12.08.2018
  • Розділ
    Математика
  • Клас
    4 Клас
  • Тип
    Конспект
  • Переглядів
    113
  • Коментарів
    0
  • Завантажень
    1
  • Номер матеріала
    JS117845
  • Вподобань
    0
Курс:«Розвиток особистості на всіх вікових етапах життя»
Черниш Олена Степанівна
36 годин
1400 грн
590 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь