Новорічне свято «НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ ДОПИТЛИВОЇ ДІВЧИНКИ МАРІЙКИ» (ясельна група)
(Під музику виходять дітки за ручки і сідають на стільці)
ВЕДУЧА:
Ми зібрались тут малята
Новий рік відсвяткувати
Красуня ялинка нас вітає
Зірочка зверху чарівно сяє.
Свято радісне, чудове,
До нас приходить кожен рік!
Вірш
Ой струнка ялинка в нас!
Скільки грає тут прикрас! Ростик
Ми зібралися юрбою,
разом з піснею новою
рік новий зустріти час!
1---ПІСНЯ «НОВИЙ РІК»
Нумо в коло всі вставайте
І ялинку привітайте!
Гляньте ось вона яка:
І висока, і струнка.
2--Хоровод «Ялинка»
ВЕДУЧА:
Це для тебе , ми Ялинка
Свій таночок завели.
Гарна ти красунечка
Тільки де ж вогні?
Ми поплескаєм завзято
Засвіти ялинко радо .
(Малята плескають під музику включаються вогники)
У засніженому місті , де кожен дах був білий, мов шапочка зі снігу, жила маленька дівчинка Марійка. Вона була дуже допитлива — завжди хотіла все знати:
– Чому сніг блищить?
– Куди сонце ховається ввечері?
-Хто прикрасив першу ялинку.
Одягнувши теплу шапочку й рукавички, Марійка вийшла надвір.
Сліди вели за хату,потім – аж у лісок за село. І потрапила вона у наш садок
Вона йшла й розмірковувала:
1
3--(Під музику заходить Марійка)
МАРІЙКА:Ой, які дивні сліди на снігу! Це, мабуть, кішка?.. Ні, занадто великі! Може, собака?.. А може… сама Снігова Фея? Якщо це фея, то я побачу блискучу сукню. Якщо Зайчик – то він сховається в кущах.
(Оглянулась навколо) Ой а де це я ?
ВЕДУЧА: В дитячому садку
МАРІЙКА : Як красиво тут, малята!
ВЕДУЧА: Так у нас сьогодні свято!
МАРІЙКА: Що за свято?
ВЕДУЧА: Новий рік!
Ми чекали цілий рік!
МАРІЙКА:
Я люблю веселі свята,
Пісні й музику завзяту!
Ще люблю я танцювати
І себе красуню показати! («красується»)
ВЕДУЧА:
Зупинися на хвилинку,
Подивися на ялинку,
Та послухай, люба Машо,
.Вірші наші.
ВІРШІ
Ну й бо ж снігу намело —
Стало білим все село.
Біла стежка, біла річка, РОСТИК Біла вишня і смерічка,
Біла хата, білі коні,
Тільки носики червоні.
Біло падає сніжок
На дерева, на стіжок. ДАША
В кучугурах білих зайчик
Вбрався в білий кожушок.
Цвіте, горить, красується
Ялинка лісова…
Стрибає сірий заїнько
І пісеньку співа: ПОЛІНА
— Ялинка, ялинка
У лісі росла,
Ти щастя і радість
Усім принесла.
У вогнях ялиночка
В новорічний час ДЕНИС На гілках ялиночки
Тисячі прикрас.
МАРІЙКА:
Як весело! Мені дуже сподобалися ваші вірші.Ой, а що це? Чуєте
4--(звучить завірюха) Мені навіть холодно стало.
5--( Під музику виходить Зима)
ЗИМА :
Всім привіт , мої малята
Я Метелиця - Зима.
Вашу пісню я почула,
Бо ж була вона дзвінка.
Сніжки я вам принесла
Буде в нас чудова гра
6--ГРА «ЗБЕРИ СНІЖКИ»
2
МАРІЙКА:
От так диво - дивина! ( плескає у долоні, здивована)
У гостях сама Зима!
Що за диво отой сніг!
Він засипав весь поріг.
7—Хоровод «Підемо у двір гуляти»
ВЕДУЧА:
Подивіться, малята — сніжинки полетіли!
Вони такі легенькі, білі-білі!
8---ГРА « ЗБЕРИ СНІЖИНКИ»
ВЕДУЧА:
Знову музика лунає —
Сніжок весело кружляє!
9—«Хоровод в руках снежки»
Весело було кружляти
Та на землю опадати,
Змерзли ручки,змерзли ніжки
Ми зігріємося трішки.
Всі поплескали малята
будем ручки зігрівати (плесь)
Всі потупали ось так
і зігрілись ніжки в нас. (туп)
ВЕДУЧА:
В хоровод усі ставаймо
Любу Зиму привітаймо.
10----Хоровод
МАРІЙКА:
Дякую я вам малята за таке чудове свято
ЗИМА:
Принесла до вас малята
Подарунки на свято
Нумо ручки простягайте
Подаруночки тримайте.
Ти Марійко,теж тримай пакунок
солоденький подарунок.
МАРІЙКА:
Дякую я Зимонько
за сніжок ,ялинку,сміх
Хай новий рік щасливий
прийде з пакунками до всіх
ВЕДУЧА:
За сміх дитячий, за чудеса,
За те, що казка до нас прийшла!
Хай зима ще довго буде —
Бо її всі люблять люди
(Під музику роздають подарунки)
















