Нова стара казка "Про Колобка"

Астрономія

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас

22.09.2021

418

19

1

Опис документу:

Можливо хтось і сміятиметься: що нового можна дізнатися в казці про Колобка. Але я коли почула цей варіант, яким я хочу поділитися зі "Всеосвітою", чесно кажучи, була трішки вражена. Тому рекомендую цю казку для ДОРОСЛИХ, які потім розкажуть її маленьким дітям і зможуть пояснити їм значення цієї казки...

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Стара нова казка про Колобка

Народна казка

Попросив якось дід дівчину:

  • Спечи мені, будь ласка, Колобока.

Дівчина помела по амбару, по сусікам пошкребла та й спекла Колобок.

Покотився Колобок по доріжці, а на зустріч йому Лебідь.

  • Колобок, Колобок, я тебе з’їм, - і відщіпнув від Колобка кусочок. Покотився Колобок далі, а на зустріч йому Ворон:

  • Колобок, Колобок, я тебе з’їм, - і клюнув Колобка дзьобом і кусочок знову відірвав. Покотився Колобок далі, а на зустріч йому Ведмідь:

  • Колобок, Колобок, я тебе з’їм, - схватив Колобка в поперек живота і пом’яв йому бока. Ледь Колобок від нього п’ятами накивав. Котиться Колобок котиться, а назустріч йому Вовк:

  • Колобок, Колобок, я тебе з’їм, - і ухватив Колобка зубами, ледве Колобок утік від нього. Котиться Колобок котиться, залишився від нього маленький кусочок. А тут на зустріч Колобку Лисиця виходить.

  • Колобок, Колобок, я тебе з’їм.

  • Не їж мене, Лисонько, - тільки й успів сказати Колобок. А Лисиця його гам – і з’їла.

Вчені виявили ось це першоджерело казки. Колобок - цикл Місяця від повного до нового. Звірі – це Сузір’я, в які проходить Місяць від повного до нового по зоряному небі. Для самих маленьких дітей ця казка – це перше ознайомлення з астрономією, з Всесвітом.Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.