Носова вимова звуку по звучанню схоже на поєднання нг. Від правильної вимови воно відрізняється, по-перше, тим, що повітряний струмінь виходить через ніс, а не через рот, по-друге, тим, що кінчик язика не бере участі в артикуляції звуку – він відтягнутий у глиб рота.
![Альбом для корекції звука [Ш]](https://fs04.vseosvita.ua/0401urkz-7692-70x37.jpg)
![Альбом для корекції звука [Р]](https://fs04.vseosvita.ua/0400zygz-4dc2-70x37.jpg)
![Альбом для корекції звука [С].](https://fs04.vseosvita.ua/04013u0m-9a31-70x37.jpg)
![Альбом для корекції звука [Л]](https://fs08.vseosvita.ua/0800gxry-74be-70x37.jpg)

![Автоматизація вимови звука [С]](https://fs04.vseosvita.ua/0402ikjl-4747-70x37.png)
!["Пригоди Планетярика на Зеленій Планеті" на автоматизацію звуків [Л],[Л'],[З]](https://fs08.vseosvita.ua/08018q3o-00d7-70x37.jpg)




