Нестандартний урок «У гостях у лісової школи»

Опис документу:
Розробка цього уроку дає можливість вправляти учнів у розв'язуванні складених задач, ;удосконалювати обчислювальні навички , навички усного рахунку,творчий свідомий підхід до розв'язування задач,уміння знаходити периметр многокутника. Виховувати культуру математичного мовлення і запису.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Нестандартний урок

«У гостях у лісової школи»

Тема: Розв'язування складених задач двома способами. Обчислення виразів. Знаходження периметрів трикутників.

Мета:вправляти учнів у розв'язуванні складених задач;удосконалювати обчислювальні навички4навички усного рахунку,творчий свідомий підхід до розв'язування задач,уміння знаходити периметр многокутника. Виховувати культуру математичного мовлення і запису.

Обладнання:таблиці для усних обчислень,геометричний матеріал,схеми задач,картки для опитування.

Хід уроку

1.Організація класу

2.Контроль,корекція і закріплення знань.

1.Рахуй від 10 до 20.від 16 до 19,від 10 до 15,від 16 до 20.

2.Розв'язування віршованих задач

3.Хвилинка каліграфії:Ось і вийшла цифра 2,в неї кругла голова.

4. Запиши під диктовку:2,12,13,19,17,14,11.

5.Відшукай сусідів:*13*,*18*.

6.Суму чисел 8 і 7,9 і3,8 і 4.

7.Різницю чисел13 і 3,16 і 6.

8.Чарівний клубочок

3.Самостійна робота біля дошки (за картками)

12-2 10-3+5 14-4 13-7+4

6+6 8+4-3 7+7 3+5+7

8-4 3+3+7 5+9 9+1-6

4.Зустріч із щедрим їжачком

На «лісовій поляні»2 тарілки,5 яблук,друга накрита полотенцем і підпис « на 3 яблука більше»

Запитую: « Скільки яблук у другій тарілці?»

А) Інтерактивний метод:

Їжачок розв'язав задачу так:

5-3=2(я.)

Чи згодні ви з їжачком?Чому?Переконайте!

5+3=8(Я)

А скільки яблук в обох тарілках разом?

8+5=13(Я)

Б)На гостину до білочки.

Розв'язування прикладів.

8+9 4+9 1+9 12-9

7+9 3+9 9+9 15-9

Фізкультхвилинка

Раз1Два!Три!Чотири!П ять!

Час прийшов нам спочивать.

Тож піднімем руки вгору,

Ніби глянемо на зорі

А тепер всі руки в боки,

Як зайчата скоки,скоки.

Десять. дев ять,вісім,сім.

Час за парти нам усім.

5.Вивчення нового матеріалу

Підготовча робота

У нашого їжачка було 4 грушки і 5 яблучок.Він віддав 3 фрукти білочці.Які фрукти міг віддати їжачок білочці і скільки?

3 грушки,6 яблук,3 груші і яблука

4-3=1 5-3=2 4+5=9

5+1=6 4=2=6 9-3=6

6.Розвиток математичних знань

Робота з підручником

7. Самостійна робота.Склади задачу за коротким записом

Було-14 Буряків

З їли-7 буряків і 3 буряки

Залишилося-?

1 спосіб1)7+3=10(б) 2 спосіб 1)14-7=7(б)

2)14-10=4(б) 2)7-3=4(б)

Поясніть розв'язування задачі

8.Підсумок уроку

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з МАТЕМАТИКИ залишилося:
0
1
міс.
1
1
дн.
1
6
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!