За попередній рік роботи на дистанційці я з величезною вдячністю користувалась вашими презентаціями, колеги. Не думала, що буду ділитися тими презентаціями, які я робила для своїх уроків. Для них я дійсно брала багато ваших цікавинок і розробок. На превеликий жаль я не залишала ваших імен. Повторюсь, що я не збиралася виставляти ці роботи. Але наступний рік багато шкіл знову працюватимуть дистанційно. І я буду неймовірно щаслива, якщо комусь стануться в нагоді презентації, які я створювала для своїх іроків. Дякую кожній, чия робота мені неймовірно допомагала робити уроки цікавішими протягом всього минулого навчального року.

















![Презентація до заняття з навчання грамоти. Звук [ Д ], [Д']](https://fs04.vseosvita.ua/0401z3iv-5c17-70x37.jpg)
![Презентація. 1 клас. Навчання грамоти. Звук [е]. Буква "е".](https://fs04.vseosvita.ua/04038610-3482-70x37.jpg)

![Навчання грамоти. Читання. Тема: Звук [о], буква «о». Звуковий аналіз слів.](https://fs05.vseosvita.ua/0500g48m-854c-70x37.jpg)

