Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Артзаняття як засіб самовираження
»
Взяти участь Всі події

Навчальна таблиця "Малі тіла сонячної системи"

Природознавство

Для кого: 4 Клас

25.12.2021

152

6

0

Опис документу:

Природничі науки — галузі науки, що вивчають явища навколишнього світу в живій та неживій природі. До природничих наук не належать дослідження людського суспільства, мов і мистецтв, які заведено об'єднувати під назвою гуманітарні науки. Також не належать до природничих наук точні науки: математика й інформатика, хоча методи й результати цих областей досліджень широко використовуються природознавством. На базис природничих наук спираються прикладні науки. До природничих наук зараховують : астрономію — науку про Всесвіт, фізику — науку про склад і структуру матерії, а також про основні явища в неживій природі, хімію — науку про будову й перетворення речовин, біологію та екологію — науки про живу природу, науки про Землю (або Землезнавство — це термін, для дисциплін із вивчення планети Земля) — географію, геофізику й геологію, медицину — науку про людське тіло та його хвороби.

Автор Лугова Вікторія, керівник Бович-Углер Людмила, розробка кафедри дизайну Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва.

Відображення змісту документа тимчасово вимкнено. Ми проводимо технічні роботи. Орієнтовний час виконання робіт, до 06:00 27.05.2022

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.