• Всеосвіта
  • Бібліотека
  • НУШ
  • Навчальна презентація на тему "Де є вода в природі?" Формувати уявлення про воду. Подано фізкультхвилинку, загадки та різні відомості про воду.

Навчальна презентація на тему "Де є вода в природі?" Формувати уявлення про воду. Подано фізкультхвилинку, загадки та різні відомості про воду.

Опис документу:
Навчальна презентація на тему "Де є вода в природі?" Формувати уявлення про воду. Подано фізкультхвилинку, загадки та різні відомості про воду. Презентація містить цікаві завдання, які можна використати на уроці під час опанування учнями 1 класу даної теми.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Опис презентації окремими слайдами:
Де є вода в природі? Презентацію підготувала вчитель початкових класів м. Маріуполь, ЗОШ№ 64 Стернард Інна Леонідівна
Слайд № 1

Де є вода в природі? Презентацію підготувала вчитель початкових класів м. Маріуполь, ЗОШ№ 64 Стернард Інна Леонідівна

Доброго ранку – сонце привітне! Доброго ранку – небо блакитне! Доброго ранку – в небі пташки! Доброго ранку – зелені дубки! Доброго ранку – люди пр...
Слайд № 2

Доброго ранку – сонце привітне! Доброго ранку – небо блакитне! Доброго ранку – в небі пташки! Доброго ранку – зелені дубки! Доброго ранку – люди привітні! Я всім бажаю щоб посмішки квітли!

Вправа «Погода» Яка пора року надворі? Який місяць? Яке число? Тепло чи холодно надворі? Який стан неба? Чи є опади? Вітер?
Слайд № 3

Вправа «Погода» Яка пора року надворі? Який місяць? Яке число? Тепло чи холодно надворі? Який стан неба? Чи є опади? Вітер?

В одній чарівній країні жили щасливі люди. Сади рясніли фруктами, поля колосилися житом і пшеницею, на луках паслася худоба, у лісах співали птахи....
Слайд № 4

В одній чарівній країні жили щасливі люди. Сади рясніли фруктами, поля колосилися житом і пшеницею, на луках паслася худоба, у лісах співали птахи. Але сталося якесь лихо і вся благодать стала пропадати: рослини зів’яли, корови перестали давати молоко, птахи перестали співати. Засумували люди, задумалися і звернулися за порадою до Мудреця. Вислухав їх Мудрець, взяв гілочку верби і пішов з нею по лісах, по полях та городах. Зупинився Мудрець за городами і сказав: «Копайте тут, знайдете скарб.» Люди копали день і ніч. Що знайшли люди?

Відгадайте загадку Я і хмара, і туман, І струмок,і океан, І літаю, і біжу, І скляною бути можу!
Слайд № 5

Відгадайте загадку Я і хмара, і туман, І струмок,і океан, І літаю, і біжу, І скляною бути можу!

Чи багато води на Землі? Без води неможливе життя. З усіх планет Сонячної системи лише планета Земля має такі запаси води. Народна мудрість каже: „...
Слайд № 6

Чи багато води на Землі? Без води неможливе життя. З усіх планет Сонячної системи лише планета Земля має такі запаси води. Народна мудрість каже: „ Водиця – усьому – цариця”. Дві третини всієї поверхні Землі зайнято водою, але в морях і океанах вода солона.Вода - найпоширеніша в природі речовина, без якої неможливе життя на Землі.

Фізкультхвилинка Каченята йшли до річки, Щоб напитися водички, Повмивати свої личка, Поскубти смачну травичку. Крильцями похлопати, Лапками похлюпа...
Слайд № 7

Фізкультхвилинка Каченята йшли до річки, Щоб напитися водички, Повмивати свої личка, Поскубти смачну травичку. Крильцями похлопати, Лапками похлюпати, До хвостика нагнутися, до сонечка дотягнутися Й додому повернутися.

ВОДА В ОКЕАНАХ
Слайд № 8

ВОДА В ОКЕАНАХ

ВОДА В ОЗЕРАХ
Слайд № 9

ВОДА В ОЗЕРАХ

ВОДА В БОЛОТАХ
Слайд № 10

ВОДА В БОЛОТАХ

ВОДА В РІЧКАХ
Слайд № 11

ВОДА В РІЧКАХ

Слайд № 12

Слайд № 13

Слайд № 14

Слайд № 15

Слайд № 16

Слайд № 17

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!
Слайд № 18

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з БІОЛОГІЇ залишилося:
0
4
міс.
2
1
дн.
0
3
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!