Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Таблиця для оцінки розвитку «Червоні прапорці» і раннє виявлення ознак аутизму
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Наукова робота " Мінерологія ареалу Рахівщини"

docx

Екологія

Для кого: 10 Клас, 11 Клас, I курс, II курс, III курс

17.09.2022

59

0

0

Вміст матеріалу: показано 7 з 26 сторінок

docx
2,7 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Вступ

Рахівський район є найбільш високогірним і займає найбільшу територію серед адміністративних районів Закарпатської області, знаходячись на її крайньому сході. Загальна площа району становить 189210 га.

Актуальність теми. Так як головне надходження мікроелементів до організму людини відбувається в природних умовах з питними водами . Особливе значення має вивчення закономірностей розподілу в них важких металів, літію, фтору, миш’яку, йоду та інших хімічних елементів.

Мета роботи:дослідити та вивчити мінеральні джерела Рахівського району. Виявити повний хімічний аналіз вод , які різняться за хімічним складом, мінералізацією, вмістом біологічно активних компонентів та сполук, напрямком використання.

Об ‘єкт дослідження : цілющі джерела Рахівщини.

Предмет дослідження – водні ресурси та їх використання в населених пунктах.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.