Наукова конференція " Мікроби і бактерії"

Опис документу:
На допомогу вчителю. Наукова конференція " Мікроби і бактерії" може бути використана на уроках природознавства, виховних годинах. Мова йде про шкідливі і корисні мікрои і бактерії, про те, як шкідливо не мити руки.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Про мікроби

Сл.1 Сьогодні ми поговоримо про, досить цікаві, а головне корисні речі. Як ви думаєте, які живі істоти найменші у світі? Настільки маленькі, що на кінчику голки їх поміщається стільки, скільки голок на новорічній ялинці. І побачити їх можна лише під мікроскопом. Це мікроби, бактерії.

Сл. 2 клацнути « просмотр»

Сл.. 3 Які вони, бактерії і мікроби? Це малесенькі істоти. Побачити їх неозброєним оком неможливо.

Сл..4 Вивчають оточуючі предмети на присутність мікробів під мікроскопом.

Сл.5 Мікроби живуть скрізь.

Рухаються вони , за допомогою джгутиків, або хвостиків, а у воді вони підстрибують, як кулі. Тварин і людини також є носіями мікробів: руки немиті фрукти та овочі.

Сл..6 Харчуються мікроби усім, що є навколо. Якщо ви бачите цвіль на шматку хліба, це означає, що на ньому оселилися мікроби.

Сл.. 7 Запах, що ми відчуваємо від мокрої землі після дощу, обумовлений органічною речовиною геосмін. Його виробляють актинобактерії і ціанобактерії, що живуть на поверхні землі.

Сл.. 8 Мікроби бувають добрі і злі. Добрі, корисні мікроби перетворюють молоко в йогурт. кефір, допомагають приготувати квас, спекти хліб, очищають планету від сміття.

Сл.. 9 Корисні бактерії живуть в кишківнику, в шлунку і допомагають перетравлювати їжу.

Сл..10 А ось злі мікроби їдять все підряд. Коли ж потрапляють в організм людини - то харчуються людиною.

Розглянемо добірку цікавих фактів про бактерії.

Сл..11 Найбільша бактерія, що носить ім'я Thiomargarita namibiensis, що в перекладі означає «сіра перлина Намібії», була відкрита в 1999 році. Її розмір у розрізі досягає 0,75 міліметрів .

Сл..12 Найдавнішим організмом, виявлених вченими, вважається архібактерія термоацидофілу (thermoacidophiles). Цей вид бактерій існує в гарячих джерелах з великим вмістом кислоти. Ці бактерії не живуть при температурі нижче 55 градусів.

Сл..13 Загальна вага колоній бактерій, що живуть в людському організмі, дорівнює двом кілограмам. Один з двох кілограмів бактерій, що мешкають в організмі людини, розташовується в його кишківнику. Кількість цих бактерій значно перевищує кількість клітин людського тіла.

Сл..14 У роті людини налічується майже 40 тисяч бактерій різного типу. Безпечними з їх числа є 95%. 

Сл.. 15 Науковці виявили, що у домашній пилюці живуть близько 9000 різних видів мікробів, близько 2000 різних грибків . Якщо ж у будинку мешкають тварини, кількість різновидів мікробів значно зростає, додають науковці

Сл.. 16 Найбільще мікробів знаходиться в бруді. А у людей найбрудніші завжди бувають руки Про те, як важливо мити руки перед їжею, нас вчили в садочку і в школі, і тепер це здається кумедною пересторогою, на яку й уваги не звертаєш. Втім, з часу нашого дитинства нічого не змінилося і брудні руки продовжують становити загрозу нашому здоров’ю. Давайте нагадаємо, яку небезпеку мають немиті руки.

Сл. 17 Руки – наш найголовніший інструмент, який ми постійно застосовуємо в побуті. Ми беремося за різноманітні предмети: дверні ручки, поручні, гроші, комп’ютерну мишку,тощо… Але всі ці речі не стерильні, на них знайшли притулок тисячі і тисячі хвороботворних мікроорганізмів. Торкаючись до цих забруднених речей, ми переносимо частину мікробів на свої руки.

Сл. 18 Дослідження, проведені вченими, показали, що на поверхні мобільного телефону знаходиться мікробів більше, ніж на сидінні унітазу або на підошві взуття!

Сл. 19 Обов'язкове миття рук перед їжею і після відвідування туалету – не примха.

Це необхідність, покликана захистити наш організм від безліч хвороботворних мікроорганізмів, які скупчуються на руках.

Сл. 20 Дуже часто інфекційні захворювання можна підхопити через немиті руки. Серед них: холера, черевний тиф, гепатит А, дизентерія, грип та інші ГРВІ.

Сл. 21 Збудники цих та багатьох інших хвороб потрапляють на руки. Потім ми торкаємося руками до обличчя , беремо немитими руками їжу або «тягнемо» немиті руки в рот, і тим самим відкриваємо доступ інфекції в організм.

Мікроорганізми які викликають хвороби: це віруси. Щоб вилікуватись і позбутися від мікробів, люди змушені приймати ліки.

Сл..22 Миття рук — не просто звичка , це спосіб уберегтися від багатьох інфекційних хвороб. У наш час важко знайти людину , яка б не знала , що потрібно дотримуватися правил гігієни: чистити зуби , підтримувати порядок там , де живеш і , звичайно , мити руки. Все це стало для нас звичним , і ми часто навіть не замислюємося про те , що буде , якщо цього не робити. Але звичка мити руки дуже важлива, вона рятує нас від багатьох небезпечних хвороб.

Учені дослідили, що мікроби гинуть протягом 10-ти хвилин, якщо їх помістити на чисту шкіру рук. На шкірі брудних рук мікроби зберігаються і продовжують жити в 95% із усіх випадків. 

Давайте нагадаємо правила миття рук.

Сл..23 Недавні дослідження американських вчених показали, що лише 5% людей на Землі миють руки правильно. 

А що значить «правильно» мити руки?

Недостатньо просто ополіскувати руки декілька разів на день. Руки треба мити:
перед кожним прийомом їжі і після нього;

після відвідування туалету;
після - поїздки в громадському транспорті;
після фізичного контакту з тваринами (навіть домашніми і добре знайомими) чи іншими (серед них можуть бути хворі кишковими інфекціями або ГРВІ);
до і після обробки рани ;
після занять спортом та ігор;
після чхання або кашляння (якщо рот прикриваєтся рукою).

Правильне миття рук

У повсякденному житті правильно мити руки зовсім не означає постійно використовувати дезінфікуючі засоби. Вода і мило знищують значно більше бактерій. Спочатку відкрийте кран і змочіть руки теплою водою.

Потім візьміть мило і добре намильте руки з усіх боків, між пальцями і під нігтями. Добре помильте руки мильною піною хоча б секунд 15-20.

Після цього змийте мило, витріть руки насухо рушником. Не торкаючись руками до крана, закрийте воду за допомогою паперового рушника.

Сл.24 15 жовтня – всесвітній день миття рук.

Сл.25 Кінець.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Інтегрований курс «Мистецтво»: теоретико-прикладний аспект»
Просіна Ольга Володимирівна
36 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.