Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Народні перекази. «Прийом у запорожці», «Про запорожців», «Як Сірко переміг татар» 5 клас НУШ. Тест (Word)

Вміст матеріалу: показано 2 з 3 сторінок

zip
перекази 5 КЛЮЧ.zip
26,6 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Народні перекази. «Прийом у запорожці», «Про запорожців», «Як Сірко переміг татар» 5 клас НУШ. ТЕСТ
За підручником «Українська література. 5 клас» (автори: Авраменко О. Українська література: підруч. для 5 кл. закл. загальн.середн. освіти / Олександр Авраменко. — Київ: Грамота, 2022. — 288 с.) - с.18 - 22
Після опрацювання тем:

Народні перекази. Традиції та звичаї запорізьких козаків у народному переказі «Прийом у запорожці». Лицарство та відвага козаків у переказах «Про запорожців», «Як Сірко переміг татар»
Тестова самостійна робота складається із 14 завдань, більшість - із вибором однієї правильної відповіді ,2 завдання мають по кілька правильних відповідей.
Зверніть увагу: тестові питання із вибором однієї правильної відповіді оцінюються у 1 бал, питання, що мають кілька варіантів відповіді - оцінюються у 2-4 бали (у залежності від кількості правильних відповідей),тому у результаті за 14 завдань максимум можна набрати 18 балів, які переводяться у 12-бальну шкалу (отриману кількість балів ділимо на 1,5 ), тому кількість правильних відповідей НЕ ЗАВЖДИ ДОРІВНЮЄ кількості балів.

Зразки тестових питань:

0301fz0l-acd4-658x817.png
Із подібних запитань розроблено тест у генераторі тестів: Народні перекази. «Прийом у запорожці», «Про запорожців», «Як Сірко переміг татар» 5 клас НУШ. ТЕСТ
https://vseosvita.ua/u.msr8

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Нещодавно завантажили