і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Предмети »

Нарис

Перегляд
матеріалу
Отримати код

«Мудрий не той, хто багато знає,

а той, чиї знання корисні».

Соломонова мудрість

Ці слова найбільш імпонують життєвій позиції нашого вчителя – Юрія Борисовича. У кожного своя доля, своє життя. В одного – це тихий потічок, а в Юрія Борисовича – це бурхлива повноводна річка.

Як колега можу сказати, що на своїх уроках та в позаурочний час учитель створює такі навчальні ситуації, при яких виховується доброта, відповідальність, чесність. Юрій Борисович виявляє закладені природою здібності учнів, визначає їх потужність і кількість, розвиває талант кожної дитини у школі.

Від імені батьків нашої школи хочу сказати, що уроки Юрія Борисовича – це свято для дітей.

Діти його люблять, він завжди прислухається до їхньої думки, вдало шукає і знаходить стежини до душі учнів, є для них порадником, помічником, старшим товаришем, вихователем, якщо в учня трапилися якісь негаразди в житті, то він завжди може розраховувати на підтримку, пораду Юрія Борисовича .

Вимогливість і працьовитість, готовність завжди прийти на допомогу, людяність, уміння відстояти свою думку – основні риси характеру, за які і поважають учителя батьки та діти.

Йому небайдужа доля кожного учня, тому він багато робить для того, щоб учні взяли все, що може дати школа – знання, вміння бачити, розуміти і творити добро, вміння працювати і віддавати самого себе людям, улюбленій професії, як це робить сам Юрій Борисович.

І як завжди, Юрій Борисович у пошуку, у творчості, майже кожної суботи на змаганнях. Простота учителя, доброзичливість, любов до дітей поєднуються з вимогливістю, тому кожен урок учителя учні чекають з нетерпінням.

У роботі знайшов своє щастя, тому й поспішає Юрій Борисович щодня до Пилипчанської школи, щоб зробити щасливим життя своїх учнів.

І на закінчення свого виступу хочу побажати усім вчителям.

Твори добро щодня і щохвилини ,

Навчай творити і твори Людину,

Дитячі душі - рідкісні алмази,

Коли різцем торкаєш їх щоразу,

То не шкодуй натхнення, вміння, сили,

Щоб грані веселково засвітились.

Дай дітям до духовності ключі,

Щоб виросли творці – не руйначі.

Дякую за увагу.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Нарис
 • Додано
  28.02.2018
 • Розділ
  Українська мова
 • Тип
  Стаття
 • Переглядів
  164
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  0
 • Номер матеріала
  DV780477
 • Вподобань
  0
Курс:«Методична діяльність в умовах децентралізації освіти в Україні»
Вікторія Вікторівна Сидоренко
36 годин
1400 грн
590 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь