Наочність до гри "Паровозик" для формування навичок читання

НУШ

Для кого: 1 Клас

17.08.2020

1199

22

3

Опис документу:
Для гри потрібно виготовити два паровозика з віконечками, в які вкладатимуться картки з буквами-приголосними звуками, та будиночки, у віконця яких вкладатимуться картки з буквами-голосними звуками. (Джерело картинок - інтернет)
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Гра «Паровозик»

(для формування навичок читання)

Опис гри:

В будиночках живуть букви, які позначають голосні звуки. На паровозиках їздять букви, які позначають приголосні звуки. Коли паровозик проїжджає зліва, то букви вітаються, утворюючи склади: МА МО МУ МИ МЕ МІ. А, коли справа – утворюємо, вітаючись, обернені склади: АМ ОМ УМ ИМ ЕМ ІМ.

Для проведення гри потрібно виготовити два паровозика для букв, що позначають приголосні звуки, та шість будиночків для букв, які позначають голосні звуки. Будиночки виставляємо на дошку, або прикріплюємо на стіну. Паровозик спочатку вчитель тримає в руках, підносячи по черзі до будиночків, а діти озвучують утворені склади. Згодом керувати паровозиком можуть діти, одночасно озвучуючи склади. А ще можуть працювати у парі: один керує паровозиком, інший – озвучує склади, а потім міняються ролями.

а

б

в

г

г

д

е

є

ж

з

и

і

ї

й

к

л

м

н

о

п

р

с

т

у

ф

х

ц

ч

ш

щ

ю

я

ь

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.