і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Предмети »

Налаштування показу презентації

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Керування показом презентації. Настроювання його часових параметрів. Практична робота “Розробка слайдової презентації”.

Налаштування показу презентації

PowerPoint 2007 має широкий набір засобів для налаштування показу презентації. Так, користувач може встановити значення параметрів демонстрації у вікні Настроювання презентації. Для того щоб відкрити це вікно, необхідно виконати Показ слайдів – Настроювання – Настроювання показу слайдів. Використавши групу перемикачів Показ слайдів, користувач може встановити один з трьох режимів показу презентації:

1.керований доповідачем (увесь екран) – для випадку, коли доповідачдемонструє презентацію аудиторії;

2.керований користувачем (вікно) – для випадку, коли презентація створена для самостійного перегляду користувачем на моніторі комп’ютера: з Інтернету, з компакт-диска або іншого носія. Для того щоб користувач (глядач) міг змінювати тривалість перегляду кожного зі слайдів, незважаючи на задану автором, необхідно встановити позначку прапорця зі смугою прокручування;

3. автоматичний (увесь екран) – для випадку, коли не передбачається втручання глядача в процес демонстрації презентації – презентація на виставковому стенді, на демонстраційному моніторі в торговельній залі, на вокзалі тощо.

Настроювання презентації

Прапорці групи Параметри показу надають користувачеві можливості:

---встановити безперервне відтворення презентації до натиснення клавіші Esc; -відключити мовленнєвий супровід;

----відключити анімацію об’єктів презентації;

----встановити колір позначок, які залишатиме інструмент Фломастер у ході демонстрації презентації (цей параметр доступний тільки для режиму показу Керований доповідачем).

Елементи керування групи Слайди надають можливість користувачеві встановити, чи всі слайди з презентації будуть демонструватися. Якщо не всі, то потрібно встановити діапазон номерів слайдів для показу або вибрати ім’я раніше створеного варіанта вибіркового показу із списку Вибірковий показ.

Для зміни слайдів у вікні Настроювання презентації можна встановити один з варіантів – вручну, тобто використовуючи мишу або клавіатуру, чи за часом показу слайдів, установленим раніше користувачем.

Презентацію можна демонструвати на два монітори. Наприклад, якщо до комп’ютера під’єднано мультимедійний проектор, який проектує презентацію на великий екран, то на екрані комп’ютера в цей час також можна її переглядати. Для цього слід у списку Відображати слайди на вибрати відображення на два монітори. При цьому в системних налаштуваннях монітора необхідно заздалегідь установити показ на двох моніторах і основним вибрати екран комп’ютера, яким керує доповідач.

У режимі показу презентації на два монітори можна на екрані доповідача запустити спеціальний програмний інструмент – подання доповідача, який надає додаткові можливості в керуванні показом презентації. Для цього слід установити позначку прапорця Показати подання доповідача.

Елементи керування групи Продуктивність надають можливість користувачу оптимізувати показ графічних зображень (прапорець Використовувати апаратне прискорення оброблення зображення) та встановити роздільну здатність (список Роздільна здатність показу слайдів) залежно від значень властивостей монітора або проектора, який планується використати для демонстрації презентації. Це дасть змогу підвищити якість зображення, що відтворюється монітором або проектором.

Після завершення налаштувань у вікні Настроювання презентації для їх збереження слід вибрати кнопку ОК.

Для створення різних варіантів показу, так званих вибіркових показів, слід:

1.Виконати Показ слайдів – Розпочати показ слайдів – Настроюваний показ.

2.Вибрати в списку кнопки команду Довільний показ.

3.Вибрати кнопку Створити у вікні Довільний показ.

4.Увести ім’я варіанта вибіркового показу в поле Ім’я показу слайдів вікна Визначення вибіркового показу .

5.Перемістити, використовуючи кнопку Додати, у поле Слайди вибіркового показу імена слайдів, які планується включити до цього варіанта показу.

6. Установити, використовуючи кнопки керування курсором , послідовність показу слайдів.

7. Вибрати кнопку ОК.

8. Повторити команди 3–7 для створення інших варіантів показу.

9. Вибрати кнопку Закрити.

Якщо було створено кілька варіантів, їхні імена будуть відображатися в списку за вибору кнопки Настроюваний показ слайдів. Перед початком демонстрації слід вибрати потрібний варіант показу в зазначеному списку.

Визначення вибіркового показу

Якщо було створено кілька варіантів, їхні імена будуть відображатися в списку за вибору кнопки Настроюваний показ слайдів. Перед початком демонстрації слід вибрати потрібний варіант показу в зазначеному списку. У певних випадках виникає необхідність скоротити показ презентації, приховати несуттєві для даної аудиторії слухачів деталі, які можна переглянути потім індивідуально. Це можна зробити, приховавши певні слайди. Для цього потрібно виділити слайд або групу слайдів і виконати Показ слайдів – Настроювання – Приховати слайд. При цьому слайди залишаються в презентації, але вони не будуть відображатися в ході демонстрації. Для відміни приховування слайда слід ще раз вибрати кнопку Приховати слайд.

Налаштування часових параметрів показу презентації

Програма PowerPoint 2007 надає можливість користувачеві внести зміни в тривалість показу кожного слайда презентації і всієї презентації в цілому. Для цього необхідно виконати Показ слайдів – Настроювання – Настроювання часу. Розпочнеться показ презентації та відкриється вікно Репетиція . Призначення елементів керування вікна Репетиція подано в таблиці.

У ході налаштування тривалості показу презентації користувач відслідковує час показу кожного слайда за значеннями в полі Час слайда і для переходу до демонстрації наступного слайда в потрібний момент вибирає кнопку Далі. Так відбувається налаштування часу показу кожного зі слайдів презентації. При цьому індикатор Час презентації відображає загальний час демонстрації презентації.

Якщо користувач хоче ввести точний час демонстрації окремого чи кожного слайда з клавіатури, він повинен після вибору кнопки Настроювання часу вибрати у вікні кнопку Пауза, перейти до потрібного слайда і встановити потрібний час демонстрації в полі Час слайда. Після завершення налаштування останнього зі слайдів, після натиснення клавіші Esc або після вибору кнопки Закрити вікна Репетиція на екран буде виведено запит, у якому вказано загальний час демонстрації презентації та запропоновано зберегти встановлені налаштування.

Для того щоб встановлені налаштування часу демонстрації були використані під час перегляду презентації, слід встановити позначку прапорця Використовувати настроєні часові інтервали групи елементів керування Настроювання вкладки Показ слайдів.

Практична робота № 4 “Розробка слайдової презентації”

Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся правил безпеки та санітарно-гігієнічних норм.

1. Розробіть структуру і оформлення презентації з історії України на тему «Гетьманські столиці України», в якій слід передбачити:

1) титульний слайд з назвою презентації та вказівкою на автора;

2) слайд з переліком назв і гербами міст, що в різні часи були столицями гетьманської України;

3) по три слайди про кожне місто-столицю з його короткою історією;

4) заключний слайд з таблицею періодів, у які міста були столицями Гетьманщини, та посиланнями на додаткові джерела інформації;

5) кольорову гаму презентації (основний і додаткові кольори оформлення,

колір заголовків і основного тексту тощо) або використання певної теми оформлення.

2. Наповніть слайди текстовими та графічними об’єктами. Крім зазначених матеріалів з папок з іменами міст, можна використати матеріали Інтернету або друкованих видань.

3. Збережіть презентацію в власній папці.

6

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Керування показом презентації. Настроювання його часових параметрів. Практична робота “Розробка слайдової презентації”.
 • Додано
  01.03.2018
 • Розділ
  Інформатика
 • Клас
  10 Клас
 • Тип
  Конспект
 • Переглядів
  504
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  12
 • Номер матеріала
  FQ216076
 • Вподобань
  0
Курс:«Картографія та топографія»
Довгань Андрій Іванович
36 годин
1400 грн
590 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь