Наказ "Про результати проведення «Весняних свят » в дошкільних групах."

Опис документу:
Згідно з річним планом роботи НВК « ДНЗ –ЗОШ Iст.» та з метою розвитку педагогічної майстерності , виявлення талановитих дітей з 04березня по 07 березня 2017 року були проведені «Весняних свят » в дошкільних групах.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Про результати проведення

«Весняних свят » в дошкільних групах.

Згідно з річним планом роботи НВК « ДНЗ –ЗОШ Iст.» та з метою розвитку педагогічної майстерності , виявлення талановитих дітей з 04березня по 07 березня 2017 року були проведені

«Весняних свят » в дошкільних групах.

Результати проведення свідчать, що в закладі створені належні умови, щодо організації роботи з дітьми. Доцільно відзначити, що «Весняних свят » у всіх дошкільних групах були проведені з використанням атрибутів, костюмів з відповідним музичним супроводом до кожної вікової категорії, цікавою постановкою танців, різноманітних ігор. Заслуговують на увагу розроблені сценарії свят першої молодшої групи ( вихователі Кужелєва І.В., Ковальчук О.Г., Шекерук О.М. ) , II молодшої групи ( вихователі Пащенко Т.М., Маліновська Н.С., Шекерук О.М. ), середньої групи ( вихователі Панасюк Ю.С. Кужелєва І.В.), старшої групи ( вихователі Опанасюк С.І. Буйніч С.В.) На святі було використано багато різноманітних цікавих ігор ( пестливих, , рухливих) , мультимедійні засоби. В заходах були задіяні батьки . Цікаві сюрпризні моменти, відповідно гарно і естетично прикрашений зал. Свята пройшли цікаво, весело і необтяжливо для дітей.

У всіх дошкільних групах на святі діти були задіяними, активними, зацікавленими, емоційними, енергійними. Особливо хочеться відмітити підготовку до свят музичного керівника Мальчук А.М. Виходячи з вищесказаного.

НАКАЗУЮ.

 1. Відзначити на нараді при директору вихователів за належне проведення свят.

 2. Вихователям дошкільних груп:

  1. Проявляти і на далі проявляти творчість при складанні сценарію свят;

  2. Тісніше співпрацювати з батьками;

  3. Більше використовувати цікавих рухливих ігор;

  4. Залучати і заохочувати всіх дітей до участі в святах.

 3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор НВК « ДНЗ –ЗОШ Iст.» Владімірова С.А.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»