Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Критика і розвиток. Як не знищити мотивацію
»
Взяти участь Всі події

Наказ про підсумки роботи шкільного самоврядування у ІІ семестрі

Виховна робота

Для кого: 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас

09.06.2021

78

5

0

Опис документу:
На підставі статуту школи, та згідно Законів України “Про освіту”, “Про місцеве самоврядування” на початку навчального року структуру шкільного самоврядування «ТЕМП» було перетворено на шкільну громаду, згідно проєкту “Школа як громада”. Був розроблений та прийнятий план роботи. Також був обраний та затверджений склад департаментів, затверджено статут. У складі структури самоврядування з`явилися нові департаменти з оновленими функціональними обов`язками
Перегляд
матеріалу
Отримати код

УКРАЇНА

Донецька область

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ГІМНАЗІЯ ЗІ СТРУКТУРНИМ ПІДРОЗДІЛОМ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ №20

МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

вул. Ливарна,4, м. Маріуполь, 87535. Тел.:(097)464-83-57

E-mail : mariupol-shkola20@ukr.net

Н А К А З


від . 06. 2021 № ______

м. Маріуполь

Про підсумки роботи шкільного

самоврядування ТЕМП

за ІІ семестр 2020-2021 н.р


На підставі статуту школи, та згідно Законів України “Про освіту”, “Про місцеве самоврядування” на початку навчального року структуру шкільного самоврядування «ТЕМП» було перетворено на шкільну громаду, згідно проєкту “Школа як громада”. Впродовж усього навчального року учнівська спільнота разом із класними керівниками долучалися до заходів, що були розроблені та затверджені згідно плану роботи закладу. До складу департаментів увійшли всі активісти класних громад. У складі структури самоврядування плідно працювали департаменти з оновленими функціональними обов`язками. 24.05.2021 відбулася звітно – виборча конференція на якій мери класних громад та їх заступники звітували про роботу департаментів

 • Департамент освіти;

 • Департамент охорони здоров`я;

 • Департамент поліції;

 • Департамент спорту;

 • Департамент культури;

 • Департамент WEB - пресси;

 • Департамент економіки (банкіри і бухгалтерія);

Протягом ІІ семестру 2020-2021 н.р. плідно працювали департаменти Культури та Поліції, Спорту. WEB - пресса висвітлювала проведені заходи в інтернет просторі на сторінках Фейсбуку, та на створених сторінках Instagram, Telegram. Активісти департаменту Спорту брали участь у шкільних конкурсах, робили агітаційні плакати, проводили щоденні руханки у класах. Департамент Культури разом із департаментом спорту, департаментом Охорони здоров`я є постійними організаторами шкільних заходів, проєктів, фото челенджів, відеопрезентацій:

 • В рамках святкування Новорічних свят проведено фоточелендж "Моя ялинка-найкраща", до он-лайн челенджу долучилися здобувачі освіти разом із родинами.

 • Впродовж зимових канікул здобувачі освіти приєдналися до фоточеленджу "Різдвяний Маріуполь".

 • З нагоди відзначення Дня Соборності України наш заклад провів ZOOM-конференцію, де було розказано про історію цього свята. Також здобувачі освіти взяли участь у фоточеленджі "Соборна та єдина Україна".

 • 21 січня 2021 року наш заклад одержав довгоочікувану подяку разом із 16 навчальними закладами країни від благодійного фонду "Щаслива лапа" за участь у ІV Всеукраїнській благодійній акції "Подарунок для Пухнастика"! Силами здобувачів освіти 1 – 9 класів було зібрано 35 кг корму та смаколиків для пухнастиків.

 • Департамент поліції долучився до зустрічі із представниками патрульної поліції та стали учасниками профбесіди. Здобувачі освіти 7-9 класів задавали питання стосовно ПДР, прав власності, захисту своїх прав та інше.

 • Департамент освіти долучився до проведення уроків фізики та інформатики, разом із вчителем Марушиною І.Г.

 • Комісія освіти та web-преси долучилися до підготовки та проведення дня безпечного Інтернету.

 • Плідно працювала команда департаменту освіти над підготовкою та проведенням 14 лютого – Дня всіх закоханих. Впродовж дня у нашому закладі працювала Пошта Закоханих та діяв продаж валентинок. Шкільна громада розділилась на 2 команди -дівчат та хлопців. "Хто Зверху?" намагалися вирішити наші команди.

 • Актив департаментів приєднався до сьомої річниці вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Виготовляли янголів, як символ чистоти душі.

 • 19 лютого наша держава відзначала День Державного Герба України.

Впродовж тижня здобувачі освіти 5 та 6 класів виготовляли герби з різних матеріалів та різної форми. Також Гашилик Н.В. разом з групою учнів школи зробила велику свічку у формі Державного Герба України.

 • Департамент культури долучились до підготовки та проведення свята "Mărţişor".

 • Департамент спорту організував та провів відбір дівчат до групи чирлідингу. У склад команди всього було затверджено 8 дівчат з 6 та 7-А класу.

 • Чоловіча частина громади шкільного самоврядування організувала та провела привітання вчителів, однокласниць із днем 8 березня.

 • Збірна команда учнівського самоврядування долучилась до участі у квест-батлі "Дякую тобі, Кобзарю!".

 • Активи 4, 5-тих та 6 класів долучились до підготовки та проведення свята Масляної у форматі піжамної вечірки та святкування Всесвітнього дня сну.

 • З 15.03.-19.03 у нашому закладі пройшов Позитивний тиждень. Здобувачі освіти кожного дня віталися спеціальними рухами, малювали "Краплинки щастя", проводили класні години тощо. 19 березня в нашій школі пройшли флешмоби для молодшої та середньої школи.

 • «Ідея Є!» — це всеукраїнський освітній проєкт, що має на меті впровадження інновацій у школах через реалізацію учнівських ідей за допомогою краудфандингу. Тому заступник мера 7-А класу Александрова Марія, разом із директором закладу та вчителем хімії вирішили взяти участь у цьому проекті написавши власний проект «Крафтова майстерня мила та свічок».

 • Пройшло змагання зі скаутболу між збірними командами 5-А, 5-Б і 6 класом. До складу команд долучилися класні керівники. 5-Б клас виграв у 5-А та 6 класу.

 • Здобувачі освіти 5-А і 8 класу долучились до акції "Будиночок для птаха" до Міжнародного дня птахів.

 • До фіналу міського конкурсу "Шкільна краса", пройшли наші дівчата, Сагір Таісія та Сивицька Анастасія, перемогли в мінаціях: "Міс Талант" та "Міс Креативність".

 • Завдяки активній роботі департаменту культури та спорту одержали подяку від пухнастиків за участь у VI Всеукраїнській благодійній акції "Happy Мяу для Мурчика". Здобувачі освіти зібрали 20 кг корму та віднесли його до МКП "Щасливі тварини".

 • Міжнародний день спорту і Всесвітній день настільного тенісу. Освітяни передали тенісну естафету здобувачам освіти нашого закладу. Дівчата з департаменту спорту 5-А, 5-Б і 7-А брали участь у грі.

 • Збірна команда департаменту освіти стала учасником обласного вебквесту, присвяченого 820-річчю Данила Галицького "Данило Галицький - перший король Русі". Всі сім станцій успішно подолані, ФБ сторінка великого державного діяча створена.

 • Традиційно активом шкільної громади було організовано та проведено кольоровий тиждень у закладі, до нього із задоволенням долучаються всі учні та вчителі.

 • Департамент культури, освіти та спорту долучились до підготовки та проведення квесту "#таємнийкодвишиванки", який був присвячений Всесвітньому дню вишиванки. У квесті брали участь здобувачі освіти 1-7 класів.

Систематично проводились засідання активістів Департаментів шкільного самоврядування.

Слід зазначити, що протягом ІІ семестру 2020-2021 н.р. активісти самоврядування «ТЕМП» активно брали участь у районних та міських конкурсах, посідали призові місця.

НАКАЗУЮ:

 1. Вважати роботу шкільного самоврядування на достатньому рівні.

 2. Продовжити брати участь у заходах згідно річного плану роботи гімназії - школи № 20.

 3. Створити нові, креативні, цікаві заходи: квести, флешмоби, фоточеленджи на наступний навчальний рік.

 4. Для здобувачів освіти початкової школи запланувати проведення шефської допомоги та закріпити класні колективи середньої ланки таким чином: 1 клас - 5 клас; 2 клас – 6-А клас; 3 клас - 7 клас; 4 клас – 8-А клас.

 5. Сприяти активній участі здобувачів освіти у військово - патріотичні юнацькій грі “Сокіл” “Джура”.

 6. Педагогу - організатору Єлісєєвой Д.Є:

6.1 Ознайомити класних керівників із розподілом класів.

6.2 Запланувати роботу шкільної Громади на наступний навчальний рік із урахуванням заходів в рамках карантинних обмежень.Директор закладу освіти В.Б. Волкова

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.