Найпоширеніші рослинні барвники в Україні

Опис документу:
Слід зауважити що рослин, які ростуть на території України, добувають барвники в основному чорні, жовті, зелені, коричневі і сірі. Цю гамму кольорів можна у різноманітити додаючи до місцевих рослинних барвників ті чи інші речовини.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Найпоширеніші рослинні барвники в Україні

Слід зауважити що рослин, які ростуть на території України, добувають барвники в основному чорні, жовті, зелені, коричневі і сірі. Цю гамму кольорів можна у різноманітити додаючи до місцевих рослинних барвників ті чи інші речовини.

Береза. Листя берези – барвник відомий ще з давніх часів. В основному з його допомогою отримують фарбу жовтого та зеленого кольорів. Залежно від кількості взятого листя та хімікатів можна мати кілька відтінків. Краще використовувати листя зібране до липня, але інколи використовують і сухе листя віників.

Красивий жовтий колірутвориться, якщо у відвар барвника додати галун.

Зелений колір - якщо у відвар барвника додати мідного купоросу.

Зеленувато–сірий колір отримаємо від суміші - відвар листя берези + відвар жолудів + залізний купорос.

Темно – зелений – відвар листя берези + галун + настій індиго + відвар коріння підмаренника.

Зеленувато – синій - відвар листя берези + настій індиго .

Світло-жовтий - відвар листя берези + поташ + галун.

Червонувато – жовтий – відвар сухого листя берези + галун.

Рожево – сірий – відвар березової кори + мідний купорос .

Сірувато - ліловий – відвар сушеної березової кори + залізний купорос

Кора берези містить у собі темний барвник в основному коричневих відтінків. Кору збирають з молодих дерев навесні, під час активного сокоруху, коли вона легко відділяється. Заболонь, що міститься під корою, використовують в сирому або висушеному вигляді

Вільха. Барвники, виготовлені з кори вільхи, широко відомі. На території України поширено два типи вільхи: з гладенькою сіруватою корою ( сіра або біла) і з шорсткою корою ( чорна). Дають вони практично однаковий колір. Проте щоб мати темні відтінки частіше використовують чорну вільху, а для більш світлих – сіру.

Для приготування барвників найчастіше використовують кору вільхи рідше – листя сережки деревину.

Чорний колір отримаємо з суміші - відвар кори вільхи + відвар трісок дуба + залізний купорос.

Чорно – коричневий - відвар кори вільхи + відвар кореню підмаренника + настій індиго + залізний купорос

Темно зелено - синій - відвар листя вільхи + настій індиго + галун

Чорнувато сірий - відвар кори вільхи + пил з точильного каменю + залізний купорос.

Жостір. Це кущі заввишки до 4 м. Гілки жостеру прямі, кора сірувата з світлими цяточками. Листя до 8 см. завдовжки і 5см. Завширшки, еліптичної форми з загостреними кінцями. Квітки білуваті у вигляді дзвіночків. Жостір цвіте з травня до липня. Недостигла ягода має червоний колір, а стигла – чорний. Барвник міститься в основному в корі , але можна використовувати також листя і ягоди. Кору збирають на весні під час активного сокоруху. Використовують як у свіжому так і в сушеному вигляді. Щоб мати міцніший ніж звичайний відвар кору складають у мішок і закопують на все літо ( або й на зиму ) там де росте кропива.

Червоний коліротримаємо, якщо до відвару висушеної кори жостеру додамо винну кислоту.

Коричневий - відвар кори жостеру + галун.

Світло – коричневий - відвар кори жостеру + сірчана кислота + винна кислота.

Дуб. Деревина дуба цінна. Збирати кору дозволяється тільки в плановому порядку з дерев призначених на зруб. З відвару дубової кори (свіжої і сушеної) з додаванням дубового листя і солі отримують чорний і коричневий кольори. Молода гладенька кора сприяє отриманню бежевих , коричневих, сіро-червоних кольорів; стара кора – сірих і чорних.

Синій колір отримаємо з відвару жолудів + настою індиго + залізний купорос.

Дика яблуня. Здавна як барвник використовували кору і листя дикої яблуні. Кора дає коричнево-жовтий, золотаво-жовтий і коричнюватий кольори, а листя - червоний і червоно-коричневий кольори.

Золотаво-жовтий отримаємо від відвару сушеної кори яблуні + галун.

Коричнево-жовтий - відвар опалого листя яблуні ( пожовклого) + мідний купорос. Лимонно-жовтий - відвар кори яблуні + галун.

Лісова купина. Це багаторічна трава, цвіте з травня до липня. Росте на луках, по чагарниках , на лісових узліссях і галявинах, а як бур’ян часто зустрічається в садах і на смітниках. Добре відома як барвник. Найчастіше використовують її квітки, але часом також стебла і листя. Купина забарвлює в зелений колір. Різноманітні відтінки – яскраво-зелений, світло-зелений, білувато-зелений - залежить від кількості барвника.

Зеленувато-жовтий колір отримаємо із суміші - відвар лісової купини + галун. Сірий - відвар лісової купини, жолудів коріння підмаренника + залізний купорос. Зеленувато-сірий - відвар лісової купини + настій індиго.

Багно звичайне. Це вічнозелене карликове дерево, з сильно дурманним запахом. Росте на болотах або заболочених місцях. Багно містить барвник, який фарбує в основному в коричневий колір, проте з його допомогою можна одержати зелений і жовтий кольори. Рожевий колір отримаємо, якщо у розчин додамо сіль. Зелений - відвар багна + дихромат калію.

Червонувато-коричневий - відвар багна + відвар кореню підмаренника + мідний купорос.

Верес. Використовують пагони і коріння зібрані у червні, до цвітіння. Може давати багато відтінків: світло-коричневий, чорно-бурий, зелений жовтий. Жовтий колір отримаємо від відвару вересу + галун.

Зелений (колір моху ) - відвар вересу + дихромат калію.

Мучиця. Зустрічається в лісах, на пустирях з піщаним ґрунтом. Це багаторічна вічнозелена рослина з гіллястим стеблом. Листки маленькі, зверху зелені і блискучі, а зі споду сіруваті. Квіти білі ,розміщені китицями на верхівці стебла. Дає в основному сірий і чорний кольори.

Коричневий колір отримаємо з суміші відвару мучниці + залізний купорос.

Жовтий - відвар мучниці галун.

Підмаренник північний. Для барвника використовують свіже та висушене коріння. Корінь підмаренника дає темно-червоний колір. Якщо у відвар барвника додати дихромат калію то можна отримати червоно-ліловий колір. Синюватий колір отримаємо якщо до відвару коренів додамо настойки індиго. Квітки підмаренника дають жовтий колір.

Звіробій звичайний. Із звіробою добувають червоний, ліловий, світло-ліловий, жовто-ліловий, вишневий і зелений барвники.

Материнка звичайна. Багаторічна трав’яниста рослина, з сильним запахом, поширена по всій території України. Материнка надає синьо-рожевий колір. Додавши у відвар солі отримаємо червонувато-синій відтінок. Із материнки можна отримати коричневий та жовтий кольори, якщо добавити у відвар протравлювач.

Волошка синя. Відома рослина – барвник. Дає красивий синьо-голубий колір . Для барвника використовують квітки рослини. За допомогою добавок можна отримати сірий та світло-коричневий кольори.

Череда трироздільна. Росте рослина біля ставків, ровів , водориїв, на заболоченій місцевості. Стебла череди дають золотисто-жовтий колір.

Лушпиння цибулі. Дуже широко відомий барвник. Лушпиння дає барвник жовто-коричневого кольору, червонувато-бежевого.

Лишайник паргелія. Росте на великих валунах і граніті, знімається великими пластами. Інтенсивність барвника залежить від кількості лишайника. З рослини можна отримати жовтий, зелений, коричневий кольори та їй відтінки.

Кропива жалка. Барвник із свіжої кропиви надає зеленувато-жовтий колір, із сушеної – сірувато-жовтий.

Ялина. Для барвника використовують в основному шишки, але барвник добувають також із кори гілок. За допомогою ялинових шишок одержують коричневий, жовтий, червоний, зеленувато-чорний і сірий кольори; за допомогою кори темно-коричневий; хвої - зелений. Від віку шишок та кори залежать відтінки кольору

Черемха. Для барвника використовують листя кору та ягоди. Листя та недостиглі ягоди черемхи дають жовтий та зелений барвник; стиглі ягоди – червоний; кора – червонувато-жовтий та жовтий.

Роман фарбувальний. В основному відомий саме як рослина-барвник. Колір дають квіти, які необхідно збирати, як щойно розквітли. Рослина дає зелений, світло-зелений та жовтий кольори.

Приворотень. Навесні часто зустрічається на луках та пасовищах. В залежності від кількості розчину можна отримати жовтий, зелений коричневий та червонуватий кольори.

Калган. Барвник червоного червонувато-коричневого та жовтого кольорів. Використовують, як свіже так і висушене коріння.

Осика. Листя дає коричневу, кора – жовту зелену і сіру фарби

Кінський каштан. Лушпайки використовують для отримання коричневого барвника.

Картопля. З картоплиння виготовляють барвники темно-зеленого кольору, кольору моху та чорного кольору; барвник з квітів картоплі - рожевий..

Барбарис. Кора містить барвник жовтого та жовтувато-червоного кольору.

Чорна бузина. Кора містить коричневий барвник , ягоди чорно-синій.

Конвалія. Листя дає темно-зелений колір.

Верболіз. Дає золотисто- жовтий колір.

Чорниці. З рослин зібраних до цвітіння добувають барвник синього кольору; з ягід синій, червоний та чорний кольори.

Первоцвіт весняний. Листки дають зелений , квіти – жовтий кольори.

Горобина. Кору використовують для отримання коричневого барвника, а також червоного та зеленого.

Брусниця. Дає зелений, зеленувато-сірий та рожевий кольори, а разом з корою вільхи - червоний

Деревій. Дає жовтуватий і зеленуватий кольори.

Жито. Дає жовтий і світло-зелений кольори.

Братики і сестрички. Квітки стебла листя дають фіолетовий, синювато – сірий кольори.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»