Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Формування компетентностей сучасного педагога: інструменти професійного саморозвитку
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Ми - українці. Честь і слава незламним!

zip

Виховна робота

Для кого: 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас

20.11.2022

64

0

0

Вміст матеріалу: показано 15 з 67 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Мета: виховання почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу, і як наслідок - готовності до посильної участі у справі захисту суверенітету України та відновлення її територіальної цілісності, долучення до волонтерського руху, допомога армії;

глибокої пошани до загиблих героїв і вшанування їх світлої пам’яті; поваги до Збройних сил України й усіх причетних до справи захисту нашої Вітчизни і вдячності їм; співчуття до людей, скалічених війною, до родичів тих, хто загинув на війні, тих, хто втратив житло або був змушений його покинути; стійкості до впливів пропаганди країни – агрессора;

формування предметних і ключових компетентностей (комунікативна, читацька, навчання упродовж життя, соціальна, громадянська); розвиток зв’язного мовлення, критичного мислення, творчих здібностей, навичок співпраці та культури командної роботи; виховання ціннісного ставлення до Батьківщини, рідного краю, природи, активної позиції громадянської та соціально-культурної належності себе і своєї родини до України.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.