Музично - дидактична гра "У лісі"

Опис документу:
Музично – дидактична гра « У лісі » для визначення регістрів. Мета: Ознайомити дітей з поняттям «Регістрів» в музиці. Розвивати звуковисотний слух. Обладнання: Лялька Маша, ялинка, картки з зобра-женням Пташки ( високий регістр), Лисиці ( середній) та Ведмідя ( низький).

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Оберіть документ з архіву для перегляду:
20,069 Кб
95,914 Кб
14,319 Кб
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Музично – дидактична гра « У лісі »

для визначення регістрів

Мета: Ознайомити дітей з поняттям «Регістрів» в музиці. Розвивати звуковисотний слух.

Обладнання: Лялька Маша, ялинка, картки з зображенням Пташки ( високий регістр), Лисиці ( середній) та Ведмідя ( низький).

Хід гри: Діти подивіться, який чудовий ліс. Прийшла наша лялька Маша до лісу, а за ялиною хтось ховається. Допоможемо Маші відгадати хто там сидить.

Послухайте мелодію ( Зайка) і скажіть на яку лісову тварину схоже. Діти дають свої відповіді, а Маша заглядає за ялинку і перевіряє відповіді дітей. Музичний керівник непомітно змінює картинку за ялинкою, обирають іншу дитину і вона разом з усіма визначає, хто знову заховався за ялинкою.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»