Мурованокуриловецьке «Поле чудес»

Опис документу:
Запропоновані матеріали сприятимуть зростанню пізнавального інтересу учнів, вихованню патріотичних почуттів. Вони можуть бути використані в позакласній роботі з учнями.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Мурованокуриловецьке «Поле чудес»

Поле чудес є не тільки у Якубовича. Плодюча Мурованокуриловецька земля дала старт видатним особистостям. Отже, я називаю село, а ви називаєте знаменитості, які народилися в цьому селі.

п/п

Населений пункт

Перша згадка про село

Населення

число жителів

Видатні особистості

1

Муровані Курилівці

1493р.

5977

Давидзон Яків Борисович, фотомитець.

Книжник Олег Володимирович

Садовський Богдан Анатолійович

Лисенко Володимир Григорович, журналіст

Гуменюк Борис Іванович

Крохмалюк Роман Володимирович

Кваша Дана

Мороз Василь Іванович

Бурилко Олександр Андрійович

Кухар Людмила Олександрівна

Меджибожський Мирон Якович

Заболотна Лариса Климентіївна

Книшоїд Галина Василівна

Лебідь Валентина Юхимівна

Заболотний Микола Григорович

Пушкар Анатолій Володимирович

2

Балківка (Курашівці)

8

3

Бахтин

1442

384

Працьовитий Микола Вікторович, математик.

Симакович Вадим Олексійович

Сенгалевич Федір Миколайович

4

Бахтинок

1600

98

Слободянюк Борис Гаврилович, письменник.

5

Берлядка (Петрівка)

240

315

Пилипчак Василь Григорович

6

Біляни

265

Касько Марія Степанівна

Гонтар Іван Остапович

Тригуба Василь Павлович

7

Блакитне (Котюжани)

90

8

Вербовець

1439р.

465

Савчук Юрій Костянтинович, історик

Торчинський Антон Пилипович, Заслужений раціоналізатор України

9

Виноградне

451

10

Вищеольчедаїв

1431р.

2060

Бралатан Петро Васильович, генерал

Синявська Ірина Максимівна

Мудрак Олександр Васильович

Семенюк Ніна Авер’янівна

11

Вільшанка

44

12

Вінож

1295р.

100

Дзигівський Іван Іванович, конструктор

Прілик Дмитро Мефодійович

13

Володимирівка

110

14

Воронівці (Бахтин)

1570р.

184

15

Галайківці

1650р.

798

Трачук Володимир Петрович

Тарасюк Петро Степанович

Кремінник Павло Петрович

Струсевич Петро Павлович

16

Глибока Долина (Лучинчик)

42

17

Горай

224

18

Дерешова

438

Губаржевський Ігор Володимирович

19

Долиняни

1560р.

383

Городинський Станіслав Станіславович, співак та композитор, заслужений артист України.

Дяченко Ганна Петрівна

Гордійчук Петро Григорович

Рудницький В’ячеслав Броніславович

20

Дружба

1174р.

597

21

Жван

1454р.

779

Ставнюк Віктор Володимирович, доктор історичних наук;

Чернілевський Станіслав Болеславович, поет, кіносценарист, кінооператор, режисер кінодубляжів українською мовою.

Рудковецька Ганна Петрівна

22

Житники

1560р.

275

Паланичко Ольга Вікторівна

23

Знаменівка

394

Бедратюк Леонід Петрович

24

Кам’янецькі Хутори (Ленінська Слобода, Немерче)

27

25

Конищів

871

26

Котюжани

1450р.

852

Коноваленко Тетяна Ігорівна, поетеса,

Шпаковатий Микола Іванович

27

Красне (Михайлівці)

51

28

Кривохижинці

1400р.

149

Барабан Леонід Іванович, літературознавець, історик театру.

Мосендз Ольга Павлівна (після заміжжя Пирогова), лікар-фтизіатр.

Гуменюк Іван Васильович

29

Кукурівка

1400р.

97

30

Курашівці

1490р.

669

Печенюк Надія Михайлівна, заслужений лікар України;

Савчук(Саранчук) Ніна Володимирівна, пропрацювала 45 років на фельшерсько-акушерському пункті;

Мельник Володимир Кононович, письменник, Дятчук Валентина Володимирівна, кандидат філологічних наук;

Морозова Наталія Іванівна, бібліотекар;

31

Лучинець

1500р.

713

Бондар Георгій Герасимович, Герой Радянського Союзу

Грабський Марат Никифорович, український залізничник, начальник Львівської залізниці;

Дядинюк Василь, художник, майстер сакрального мистецтва, графік, педагог.

Зеніна Алла Миколаївна, історик.

Молотковський Георгій Хрисанфович

Мельник Микола Васильович

32

Лучинчик

1760р.

867

Зашкільняк Опанас Степанович

33

Михайлівці

1403р.

925

Мафтин Наталія Василівна

Морванюк Володимир Кирилович

Михайлова Ніна Степанівна

Берестюк Наталія Володимирівна

Лісківський(Білецький) Микола Іванович

Савуляк Валерій Іванович

Боднар Павло Степанович

34

Морозівка

597

35

Наддністрянське

743

Рачкевич Євдокія Яківна

Гринь Олександр Михайлович

36

Немерче

1728р.

809

Пастухов Володимир Павлович, заслужений юрист України

Драганюк Людмила Семенівна

37

Нишівці

374

38

Новосілка (Бахтин)

1562р.

90

Войналович Галина Андріївна

Сторожук Антоніна Іванівна

39

Обухів

797

Медвідь Анатолій Петрович, український військовик, політик.

Мізерний Віктор Миколайович

40

Перекоринці

342

Гнисюк Микола Володимирович

41

Петримани

1480р.

199

Горенчук Феодосій Іванович

Тучинський Віталій Анатолійович

Млинівка

Нешик Степан Степанович

42

Плоске

438

Чубач Ганна Танасівна, поетеса,

43

Попелюхи

421

Дудко Данило Андрійович

44

Посухів (Курашівці)

297

Привітне (Хрінівка,

409

Гуляк Анатолій Борисович

Мельник Марія Федорівна

45

46

Рівне

856

Духовний Бенціон Ізраїлевич,

47

Роздолівка

695

Балан нагороджена орденом Леніна.

Приходько Ольга Костянтинівна

Стицун Іванна Володимирівна

48

Рясне (Снітків)

28

49

Снітків

1315

633

Іона Семенович Мельниченко — земський лікар

Олена Семенівна Мельниченко — учителька

Онуфрій Антонович Трачук — учитель

Кац Марк Львович , доктор фізичних наук,

Добранюк Юрій Володимирович

50

Степанки

1632р.

411

Завірюха Яків Семенович

51

Струсове (Немерче)

1867р.

35

52

Ягідне (Калівка, Конищів)

1918р.

117

 Коновалюк Федір Зотикович, художник

53

Діхтярка (Курашівці

1380р.

23

54

Золотогірка (Петримани)

1560р.

54

55

Кукавка

1967р.

22

56

Свидова

1720 р.

83

57

Яр (Михайлівці)

1910 р.

4

  • 14.08.2018
  • Виховна робота
  • 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас
  • Інші методичні матеріали
  • 365
  • 0
  • 0
  • Стежити

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
4
міс.
1
3
дн.
0
7
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!