Робота містить дослідження аналізу поетичної творчості І.Драча, а саме вживання іншомовних слів у такому виді тропів як метафора.
Поетична мова, аби висловити найнесподіваніші, найвишуканіші, найдоцільніші повороти думки, послуговується ресурсами усіх лексичних груп: омонімів, синонімів, паронімів, власне українськими, старослов’янськими, іншомовними тощо. Отож, останні виступають багатою базою для відображення особливостей авторського мислення, зокрема, коли функціонують у складі тропів. Іншомовна лексика інтелектуалізує поезію. Неординарна поетична творчість Івана Драча відзначається з - поміж творів інших сучасних поетів своїми глибоко філософськими мотивами, які він майстерно розкриває у власних асоціаціях за допомогою епітетів, порівнянь та метафор.
Матеріал можна використати при підготовці до циклу уроків за творчістю І.Драча, а також для написання курсової чи дипломної роботи, наукової статті.

































